MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eva Schneiderová, Marie Hanzalová: Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovedností u dětí

Knihy naučná literatura

Eva Schneiderová, Marie Hanzalová: Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovedností u dětí

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788026203759

Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovednosti u děti - Kolektiv Kniha představuje soubor her, hříček, zábavných úkolů a inspirací, které vycházejí z pohádkových motivů – klasických i těch současných. Aktivity hravou formou rozvíjejí vyjadřovací a komunikační dovednosti dětí, slovní zásobu, tvořivý přístup k jazyku, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81512
skladem

Jaké má kniha
Aktivity k rozvíjení vy..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Eva Schneiderová, Marie Hanzalová: Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovedností u dětí

Specifikace Eva Schneiderová, Marie Hanzalová: Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovedností u dětí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 254 Kč

Kniha představuje soubor her, hříček, zábavných úkolů a inspirací, které vycházejí z pohádkových motivů – klasických i těch současných. Aktivity hravou formou rozvíjejí vyjadřovací a komunikační d ... a dál?

Produkt Eva Schneiderová, Marie Hanzalová: Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovedností u dětí

Eva Schneiderová, Marie Hanzalová: Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovedností u dětí - parametry

Název produktu: Eva Schneiderová, Marie Hanzalová: Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovedností u dětí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovednosti u děti - Kolektiv Kniha představuje soubor her, hříček, zábavných úkolů a inspirací, které vycházejí z pohádkových motivů – klasických i těch současných. Aktivity hravou formou rozvíjejí vyjadřovací a komunikační dovednosti dětí, slovní zásobu, tvořivý přístup k jazyku, textu a příběhu, vztah k literatuře. Vtipné úlohy mohou děti mladšího či staršího školního věku zabavit na 15, 30 minut až hodinu. Děti dokončují či přetvářejí pohádky, připomínají si vlastnosti pohádkových postav, jejich výroky a činy; tvoří krátké příběhy podle zadání (např. pohádka formou receptu, „ekologická pohádka“ apod.), hledají v předložených krátkých ilustračních ukázkách poučení, nespisovná slova apod. Eva Schneiderová je autorkou několika známých titulů prakticky pojednávajících o hravém přístupu k výuce češtiny (Kuna nese nanuk, Klíč ke slohu aneb Nerudou snadno a rychle…), v Portálu vyšla její kniha Jazykové hry a hříčky (2009). Marie Hanzová je autorkou mnoha publikací, čítanek pro ZŠ, prvních čtení, říkanek, jazykolamů. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Hry a aktivity s dětmi od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Eva Schneiderová, Marie Hanzalová: Aktivity k rozvíjení vyjadřovacích dovedností u dětí

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.