Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Řídká, Kolektiv: Matematika - Příprava na státní maturitu

Učebnice/Odborná literatura

Eva Řídká, Kolektiv: Matematika - Příprava na státní maturitu

Hodnocení: 1x
  • 4

Připravte se spolehlivě a efektivně na státní maturitu! V publikaci najdete: - kompletní přehled středoškolské matematiky - vzorové úlohy s řešeními - testové otázky k prověření znalostí - taktické rady, jak se připravit, abyste u zkoušky obstáli Počet stran: 284 Rozměr: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Řídká, Kolektiv: Matematika - Příprava na státní maturitu koupíte i tady

Specifikace Eva Řídká, Kolektiv: Matematika - Příprava na státní maturitu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 140 Kč

Připravte se spolehlivě a efektivně na státní maturitu! V publikaci najdete: - kompletní přehled středoškolské matematiky - vzorové úlohy s řešeními - testové otázky k prověření znalostí - taktické rady, jak se připravit, abyste u zkoušky obstáli ... a dál?

Produkt Eva Řídká, Kolektiv: Matematika - Příprava na státní maturitu

Eva Řídká, Kolektiv: Matematika - Příprava na státní maturitu - parametry

Název produktu: Eva Řídká, Kolektiv: Matematika - Příprava na státní maturitu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 140 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Připravte se spolehlivě a efektivně na státní maturitu! V publikaci najdete:

- kompletní přehled středoškolské matematiky

- vzorové úlohy s řešeními

- testové otázky k prověření znalostí

- taktické rady, jak se připravit, abyste u zkoušky obstáli Počet stran: 284 Rozměr: 205 x 292 mm Recenze učebnice: Učebnice je určena středoškolákům, začínajícím vysokoškolákům, učitelům hledajícím inspiraci, zvídavým zájemcům, ale zejména maturantům. Obsahuje ucelený souhrn středoškolské matematiky rozčleněný do 25 maturitních témat. Každá kapitola začíná motivační úlohou, na níž si můžete ověřit své současné vědomosti. Postupně se seznámíte s teoretickými základy a prostřednictvím řešených úloh, jednoduchých i složitějších, si proklestíte cestu k samostatnému řešení problémů. Společně s upevňováním a prohlubováním vašich znalostí se posílí také dovednost rozumět matematickým textům. Čas strávený učením vám zpříjemní rozmanitost úloh, běžných i nezvyklých, modelových i z praxe.

Jednotlivé kapitoly poskytují možnost osvojit si učivo, které se ve škole nestihne důkladně procvičit. Čtenář je pomalu seznamován s tématem, každý další krok je podrobně popsán a následně použit v řešení. Text je hojně doplňován názornými obrázky i tabulkami s důležitými pravidly. Řešení úloh je komentované a neřešené úlohy obsahují kromě výsledku i návod, jak postupovat.

Způsob přípravy si zvolí každý sám podle vlastních potřeb. Zdatní studenti by úlohy měli řešit zcela samostatně, jednotlivé kapitoly obsahují i problémy pro náročné. Naopak méně pokročilým jsou k dispozici podrobná řešení všech úloh, včetně rozličných upozornění. Každý nový pojem matematické teorie je doložen ukázkou a následně je procvičován. Není nutné vyřešit úlohy na    první pokus a ani není potřeba pochopit všechno beze zbytku. Své sebevědomí si mnohem lépe upevníte, zaměříte-li se nejprve na problémy, které jsou pro vás jednodušší, nebo na témata, která vás zajímají. Úspěchu docílíte zejména tím, že samostatně vyřešíte ty úlohy, jež jste zpočátku dokázali pochopit díky nápovědě.

Rozmanitost úloh od typicky školských až po praktické ukázky, rozdílnost forem jejich zadání, různá obsahová šíře a obtížnost, řešení jednoduchých situací i komplexních problémů, to vše odpovídá požadavkům dnešních maturit. V knize najdete úlohy ke každému z tematických okruhů  obsažených v Katalogu požadavků ke společné části maturitní zkoušky. Připravte se spolehlivě a efektivně na státní maturitu!V publikaci najdete:kompletní přehled středoškolské matematikytesty na konci jednotlivých kapitol k prověření znalostítaktické rady, jak se připravit, abyste u zkoušky obstáli Příprava na státní maturitu: Matematika - Petr Chára, Dana Blahunková, Eva Řídká od authora Petr Chára, Dana Blahunková, Eva Řídká a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.