Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eva Pavlíková: Muslimští migranti a český sekulární stát

Knihy naučná literatura

Eva Pavlíková: Muslimští migranti a český sekulární stát

Hodnocení: 1x
  • 4

Muslimští migranti a český sekulární stát - Eva Pavlíková. Kniha, kterou čtenářům předkládáme, je věnována různým aspektům života muslimů v České republice. Značná část textu se opírá o výzkumná zjištění z rozhovorů s muslimskými příchozími z mnoha různých zemí. Autorka zkoumala, co se podle jejich vlastních slov v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Muslimští migranti a če..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Pavlíková: Muslimští migranti a český sekulární stát koupíte i tady

Specifikace Eva Pavlíková: Muslimští migranti a český sekulární stát

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 90 Kč

Kniha, kterou čtenářům předkládáme, je věnována různým aspektům života muslimů v České republice. Značná část textu se opírá o výzkumná zjištění z rozhovorů s muslimskými příchozími z mnoha různých ze ... a dál?

Produkt Eva Pavlíková: Muslimští migranti a český sekulární stát

Eva Pavlíková: Muslimští migranti a český sekulární stát - parametry

Název produktu: Eva Pavlíková: Muslimští migranti a český sekulární stát
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 90 Kč
Maximální cena: 123 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Muslimští migranti a český sekulární stát - Eva Pavlíková. Kniha, kterou čtenářům předkládáme, je věnována různým aspektům života muslimů v České republice. Značná část textu se opírá o výzkumná zjištění z rozhovorů s muslimskými příchozími z mnoha různých zemí. Autorka zkoumala, co se podle jejich vlastních slov v jejich identitě migrací posílilo a co se pro ně naopak ukázalo jako nepotřebné. Součástí knihy jsou i informace o muslimské komunitě v ČR, o společných aktivitách muslimů, a o tom do jaké míry se u nás stýkají či nestýkají různé muslimské "světy". Kniha je psána čtivým úsporným jazykem. Čtenář v ní nalezne i přímé citáty z rozhovorů, které autorka s muslimy žijícími v ČR vedla. V závěru nechává promluvit tři muslimy zamýšlející se nad budoucností a směřováním islámu ve světě, nad situací muslimské komunity v ČR a nad vyhlídkami soužití v multináboženském a multikulturním prostředí. Knihu doplňuje slovníček méně známých výrazů. Eva Pavlíková vystudovala sociologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. V minulosti se v oboru zabývala například bezpečnostní problematikou a stárnutím populace. V současnosti se věnuje především migraci a sociálnímu začleňování. Od roku 2004 pracuje jako výzkumná pracovnice v Centru pro studium migrace na KTF UK. Má zkušenosti s prací ve státní správě, soukromém i neziskovém sektoru. Eva Pavlíková je vdaná a má tři děti. Muslimští migranti a český sekulární stát - Eva Pavlíková od nakladatelství Pavel Mervart v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.