Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Marádová: Výchova ke zdraví a ŠVP pro 6.-9. ročník ZŠ - Metodická příručka

Učebnice/Odborná literatura

Eva Marádová: Výchova ke zdraví a ŠVP pro 6.-9. ročník ZŠ - Metodická příručka

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Výchova ke zdraví a ŠVP pro 6.-9. ročník ZŠ - Metodická příručka - Eva Marádová. Příručka reaguje na změny související s kurikulární reformou. Pomáhá učitelům orientovat se v RVP ZV a usnadňuje jim splnění úkolů, které souvisejí s tvorbou ŠVP. Vychází s cílů a obsahu vzdělávací oblasti Člověk a zdraví, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Marádová: Výchova ke zdraví a ŠVP pro 6.-9. ročník ZŠ - Metodická příručka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 82 Kč

Příručka reaguje na změny související s kurikulární reformou. Pomáhá učitelům orientovat se v RVP ZV a usnadňuje jim splnění úkolů, které souvisejí s tvorbou ŠVP. Vychází s cílů a obsahu vzdělávací oblasti Člověk a zdraví, předkládá náměty pro zpracování charakteristiky vyučovacího předmětu Výchova ke zdraví pro jednotlivé ročníky druhého stupně ZŠ. V návrhu osnov konkretizuje klíčové kompetence a uvádí možnosti propojení s průřezovými tématy. Obsahem jsou i příklady » ... a dál?

Produkt Eva Marádová: Výchova ke zdraví a ŠVP pro 6.-9. ročník ZŠ - Metodická příručka

Eva Marádová: Výchova ke zdraví a ŠVP pro 6.-9. ročník ZŠ - Metodická příručka - parametry

Název produktu: Eva Marádová: Výchova ke zdraví a ŠVP pro 6.-9. ročník ZŠ - Metodická příručka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 82 Kč
Maximální cena: 105 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Výchova ke zdraví a ŠVP pro 6.-9. ročník ZŠ - Metodická příručka - Eva Marádová. Příručka reaguje na změny související s kurikulární reformou. Pomáhá učitelům orientovat se v RVP ZV a usnadňuje jim splnění úkolů, které souvisejí s tvorbou ŠVP. Vychází s cílů a obsahu vzdělávací oblasti Člověk a zdraví, předkládá náměty pro zpracování charakteristiky vyučovacího předmětu Výchova ke zdraví pro jednotlivé ročníky druhého stupně ZŠ. V návrhu osnov konkretizuje klíčové kompetence a uvádí možnosti propojení s průřezovými tématy. Obsahem jsou i příklady zapracování vzdělávacího obsahu výchova ke zdraví do osnov samostatného vyučovacího předmětu a návrhy na možnou integraci s jinými obsahy. Publikace: Výchova ke zdraví a ŠVP pro 6.-9. ročník ZŠ - Metodická příručka - Eva Marádová. Metodická příručka Vých.ke zdr - Výchova ke zdraví školní vzdělávací program - FORTUNA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebal Eva MarádováVýchova ke zdraví školní vzdělávací programFORTUNA 2006Kniha, čeština, 48 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.