Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Machková: Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky

Učebnice/Odborná literatura

Eva Machková: Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha obsahuje výběr z dramaticko-výchovných projektů pro mládež od 11 let vhodných pro práci na čtyřletých i víceletých gymnáziích, na středních odborných školách i v literárně dramatických oborech základních uměleckých škol. Mohou být také inspirací pro práci center tvořivé dramatiky či se mohou stát součástí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Projekty dramatické výc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Machková: Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky koupíte i tady

Specifikace Eva Machková: Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 184 Kč

Kniha obsahuje výběr z dramaticko-výchovných projektů pro mládež od 11 let vhodných pro práci na čtyřletých i víceletých gymnáziích, na středních odborných školách i v literárně dramatických oborech z ... a dál?

Produkt Eva Machková: Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky

Eva Machková: Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky - parametry

Název produktu: Eva Machková: Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha obsahuje výběr z dramaticko-výchovných projektů pro mládež od 11 let vhodných pro práci na čtyřletých i víceletých gymnáziích, na středních odborných školách i v literárně dramatických oborech základních uměleckých škol. Mohou být také inspirací pro práci center tvořivé dramatiky či se mohou stát součástí animační práce muzeí a galerií. Projekty vycházejí z praxe posluchačů katedry výchovné dramatiky DAMU Praha. Byly realizovány jako součást nebo doplněk literární výchovy a dějepisu, v rámci školního výletu či adaptačního kurzu pro primány před nástupem do gymnázia, jako součást výuky dramatické výchovy na střední pedagogické škole, jako dílna k divadelní inscenaci. Obsahují metodické poznámky a komentáře didaktického a dramaturgického charakteru. Doc. Eva Machková založila katedru výchovné dramatiky na DAMU; vyučuje didaktiku, teorii a historii dramatické výchovy. O dramatické výchově publikuje přes 30 let (Úvod do studia dramatické výchovy, Jak se učí dramatická výchova, Tvořivá dramatika).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.