Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Kuťáková: Ad Fontes. Cursus Latinus

Učebnice/Odborná literatura

Eva Kuťáková: Ad Fontes. Cursus Latinus

Hodnocení: 1x
  • 4

Ad Fontes. Cursus Latinus - Eva Kuťáková, Dana Slabochová. AD FONTES CURSUS LATINUS je dílem dvou zkušených vysokoškolských pedagožek. Učebnice určená pro výuku latiny v univerzitních kurzech humanitního zaměření zve k četbě textů latinských autorů v originále, a to starověkých, středověkých i pozdějších. Jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Kuťáková: Ad Fontes. Cursus Latinus koupíte i tady

Specifikace Eva Kuťáková: Ad Fontes. Cursus Latinus

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 260 Kč

Ad Fontes Cursus Latinus je dílem dvou zkušených vysokoškolských pedagožek. Učebnice určená pro výuku latiny v univerzitních kurzech humanitního zaměření zve k četbě textů latinských autorů v originále, a to starověkých, středověkých i pozdějších. Jejich prostřednictvím vede k poznání základů latinské slovesné tradice v historickém průřezu.Publikace je rozdělena na dva základní stupně cursus I a cursus II , jejichž jednotící linie je studium latinské morfologie a syntaxe. Velké množství rozmanitých, nenásilných » ... a dál?

Produkt Eva Kuťáková: Ad Fontes. Cursus Latinus

Eva Kuťáková: Ad Fontes. Cursus Latinus - parametry

Název produktu: Eva Kuťáková: Ad Fontes. Cursus Latinus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 382 Kč
Ušetríte až: 122 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ad Fontes. Cursus Latinus - Eva Kuťáková, Dana Slabochová. AD FONTES CURSUS LATINUS je dílem dvou zkušených vysokoškolských pedagožek. Učebnice určená pro výuku latiny v univerzitních kurzech humanitního zaměření zve k četbě textů latinských autorů v originále, a to starověkých, středověkých i pozdějších. Jejich prostřednictvím vede k poznání základů latinské slovesné tradice v historickém průřezu. Publikace je rozdělena na dva základní stupně – cursus I a cursus II –, jejichž jednotící linie je studium latinské morfologie a syntaxe. Velké množství rozmanitých, nenásilných cvičení vede k porozumění latinskému slovu, ke zvládnutí bohaté slovní zásoby i k vnímání jejího dalšího života v obecně-kulturní vrstvě jazyků moderních. Umožňuje také získání dobrých znalostí latinské morfologie a pochopení stavby latinské věty a souvětí. Do důsledku dodržovanou zásadou je úsilí spojovat čtení souvislého latinského textu s porozuměním, tj. získat z něho klíčové informace před jeho přetlumočením do mateřského jazyka. Ad Fontes. Cursus Latinus - Eva Kuťáková, Dana Slabochová od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.