Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eva Kulhánková: Zvířátka ve hře, písni a tanci

Knihy

Eva Kulhánková: Zvířátka ve hře, písni a tanci

Hodnocení: 1x
  • 4

Zvířatka ve hře, písni a tanci - Eva Kulhánková Kniha je souborem písní, básniček, říkadel, her a pohádek o zvířátkách – ve spojení s hudbou, zpěvem, pohybem, dramatickým zpracováním, s maňásky, maskami a dalšími reálnými i imaginárními rekvizitami. Poetika lidových a dětských písní vtahuje děti do světa zvířátek a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Zvířátka ve hře, písni ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Kulhánková: Zvířátka ve hře, písni a tanci koupíte i tady

Specifikace Eva Kulhánková: Zvířátka ve hře, písni a tanci

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 254 Kč

Kniha je souborem písní, básniček, říkadel, her a pohádek o zvířátkách – ve spojení s hudbou, zpěvem, pohybem, dramatickým zpracováním, s maňásky, maskami a dalšími reálnými i imaginárními rekvizi ... a dál?

Produkt Eva Kulhánková: Zvířátka ve hře, písni a tanci

Eva Kulhánková: Zvířátka ve hře, písni a tanci - parametry

Název produktu: Eva Kulhánková: Zvířátka ve hře, písni a tanci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zvířatka ve hře, písni a tanci - Eva Kulhánková Kniha je souborem písní, básniček, říkadel, her a pohádek o zvířátkách – ve spojení s hudbou, zpěvem, pohybem, dramatickým zpracováním, s maňásky, maskami a dalšími reálnými i imaginárními rekvizitami. Poetika lidových a dětských písní vtahuje děti do světa zvířátek a seznamuje je s jejich charakteristickým pohybem (let ptáků, vlnivý pohyb kočky, ostrý krok raků, houpavý krok medvěda apod.). Skupinový ptačí zpěv přibližuje dětem hravou formou hudební polyfonii. V hudebních pohádkách podporujeme dětskou tvořivost a fantazii tím, že děti samy dotvářejí podle hudby téma a děj, případně kreslí prožitou hudební pohádku. Hravou formou podněcujeme vlastní tvorbu dětí. Vedeme je k aktivní spoluúčasti při pohybových, hereckých, výtvarných či hudebních činnostech. Kniha je doplněna CD s hudebním doprovodem. Eva Kulhánková působí jako taneční pedagožka, lektorka České hudební společnosti a Pedagogického centra Praha, vede hudebně pohybové a taneční semináře. V Portálu vyšly její knihy Hudebně pohybová výchova, Písničky a říkadla s tancem (2002), Taneční hry s písničkami (2006), Cvičíme pro radost (2007), Řemesla v písni a tanci (2009). z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Hry a aktivity s dětmi od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.