Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eva Kislingerová: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací + CD

Knihy naučná literatura

Eva Kislingerová: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací (+ CD) - Kislingerová Eva;Kolektiv. Dnešní svět je v trvalém pohybu. Mění se po stránce politické, hospodářské, technologické a kulturní. Kvalitativně nové prostředí znamená mimo jiné i změnu podmínek pro fungování podniků, které v zájmu vlastního přežití ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Kislingerová: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací + CD

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 536 Kč

Publikace: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací (+ CD) - Kislingerová Eva;Kolektiv. Dnešní svět je v trvalém pohybu. Mění se po stránce politické, hospodářské, technologické a kulturní. Kvalitativně nové prostředí znamená mimo jiné i změnu podmínek pro fungování podniků, které v zájmu vlastního přežití musí tyto proměny vnímat, ale především na ně také pružně reagovat. Publikace se zabývá nejen otázkami, které souvisí se změnou vnějšího prostředí podniků, ale především novými nástroji a metodami, » ... a dál?

Produkt Eva Kislingerová: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací + CD

Eva Kislingerová: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací + CD - parametry

Název produktu: Eva Kislingerová: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 536 Kč
Maximální cena: 548 Kč
Ušetríte až: 12 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací (+ CD) - Kislingerová Eva;Kolektiv. Dnešní svět je v trvalém pohybu. Mění se po stránce politické, hospodářské, technologické a kulturní. Kvalitativně nové prostředí znamená mimo jiné i změnu podmínek pro fungování podniků, které v zájmu vlastního přežití musí tyto proměny vnímat, ale především na ně také pružně reagovat. Publikace se zabývá nejen otázkami, které souvisí se změnou vnějšího prostředí podniků, ale především novými nástroji a metodami, jež mohou v těchto nových podmínkách přispět k životaschopnosti a výkonnosti podniků v dlouhém časovém horizontu (např. strategie inovací, společná odpovědnost organizací, reálné opce, start up, IPO, venture capital, daňové plánování, credit risk, centra sdílených služeb, mezinárodní týmy, supply chain management, management rizika, sdružování podniků, fundraising). Přiložené CD obsahuje případové studie, důležitá statistická data a příklady. Publikace je v první řadě určena manažerům firem a obchodních společností na všech stupních řízení. Vhodná je také jako studijní literatura pro studenty vysokých škol ekonomických oborů. Publikace: Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací (+ CD) - Kislingerová Eva;Kolektiv. Inovace nástrojů ekon.+CD BP74 - C.H.Beck pro praxi - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 294 str. - ISB Eva KislingerováC.H.Beck pro praxiC.H.BECK 2008Kniha, čeština, 294 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.