Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eva Joachimová: Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011

Knihy

Eva Joachimová: Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011

Hodnocení: 1x
  • 4

Rok Kovového zajíce – Horoskopy starých čínských Mistrů pro rok Kovového zajíce, rok 2011. - Eva Joachimová. Žijeme ve věku vědeckých informací, nicméně stále více se obracíme k empirickým znalostem našich předků. Dlouho se zatracovala původní dávná umění ve jménu Vědy. Pokusy a omyly jsme museli dojít k poznání, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78848

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Joachimová: Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 147 Kč

Žijeme ve věku vědeckých informací, nicméně stále více se obracíme k empirickým znalostem našich předků. Dlouho se zatracovala původní dávná umění ve jménu Vědy. Pokusy a omyly jsme museli dojít k poznání, že mezi nebem a zemí se vyskytují oblasti, které se jaksi do šuplíků současné Vědy nevejdou. Jedním z vědění dávných dob je tajemné čínské umění starých Mistrů - HAM YU. Přináší nám informace z obrovské šíře. Střípek z nich přináší kniha energií dní pro rok 2011 - Rok Kovového zajíce. Poprvé dostáváte do rukou » ... a dál?

Produkt Eva Joachimová: Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011

Eva Joachimová: Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011 - parametry

Název produktu: Eva Joachimová: Rok Kovového zajíce - Horoskopy starých čínských Mistrů 2011
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 147 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rok Kovového zajíce – Horoskopy starých čínských Mistrů pro rok Kovového zajíce, rok 2011. - Eva Joachimová. Žijeme ve věku vědeckých informací, nicméně stále více se obracíme k empirickým znalostem našich předků. Dlouho se zatracovala původní dávná umění ve jménu Vědy. Pokusy a omyly jsme museli dojít k poznání, že mezi nebem a zemí se vyskytují oblasti, které se jaksi do šuplíků současné Vědy nevejdou. Jedním z vědění dávných dob je tajemné čínské umění starých Mistrů - HAM YU. Přináší nám informace z obrovské šíře. Střípek z nich přináší kniha energií dní pro rok 2011 - Rok Kovového zajíce. Poprvé dostáváte do rukou jedinečné údaje tří cyklů Letící hvězdy, využívané v dnes moderním FENG SHUI. Využití časoprostorových informací se ale vztahuje i k medicíně a obecně všem oblastem našeho života. V příštích knihách energií dní budeme postupně rozšiřovat pohled na tyto oblasti tak, abychom dokázali náš život opravdu řídit, stejně jako řídíme auto podle nápovědy navigace. Rok Kovového zajíce – Horoskopy starých čínských Mistrů pro rok Kovového zajíce, rok 2011. - Eva Joachimová od nakladatelství KARPANA v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.