Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eva Joachimová: Cesta bílého jeřába

Knihy

Eva Joachimová: Cesta bílého jeřába

Hodnocení: 6x
  • 3.83333

Aktualizované a rozšířené vydání!Autorka nám zprostředkovává poznání dosud tajného čínského umění HAM YU.Vykládá učení starých mudrců jako moderní systém informací, aby přiblížila poznatky ukryté v čínské obrazné terminologii, tradiční čínské představivosti a kreativity i čtenářům spjatým s evropskou vzdělaností a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Cesta bílého jeřába
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Joachimová: Cesta bílého jeřába

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 211 Kč

Povídání o základních pojmech čínské kosmologie s přihlédnutím k pozdějšímu praktickému využití s použitím základní literatury (Tibetská kniha mrtvých, Tao Te ťing, Kniha proměn, Leung atd.). Položení základní otázky kdy, kde a komu jsme se narodili, jejíž zodpovězení nám umožňuje vstup do výpočtů původní čínské medicíny, vztahů či FENG SHUI. ... a dál?

Produkt Eva Joachimová: Cesta bílého jeřába

Eva Joachimová: Cesta bílého jeřába - parametry

Název produktu: Eva Joachimová: Cesta bílého jeřába
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:

Aktualizované a rozšířené vydání!Autorka nám zprostředkovává poznání dosud tajného čínského umění HAM YU.Vykládá učení starých mudrců jako moderní systém informací, aby přiblížila poznatky ukryté v čínské obrazné terminologii, tradiční čínské představivosti a kreativity i čtenářům spjatým s evropskou vzdělaností a kulturou.V devíti knihách se postupně seznámíme se základními tématy dávného vědění starých čínských Mistrů. Každá z knih přináší ucelený přehled jednotlivých částí HAM YU a zároveň postupně rozvíjí poznání původního učení.Titul Cesta bílého jeřába pojednává o základních pojmech čínské kosmologie a astrologie, dozvíme se všechno o sestavení, interpretaci a základním použití astrotypu (nejzákladnějším typu horoskopu). Osobní astrotyp je zároveň vstupní branou k přepočtům osobních energií na energie času a prostoru (FENG SHUI). Použití Knihy proměn nás povede k poznání základních životních uzlů - Cesty života.Součástí publikace jsou kompletní astrologické tabulky do roku 2051 pro tvorbu astrotypu. Eva Joachimová (1954, Praha) se již dlouhá léta zabývá původní čínskou kosmologií z období HAN (cca 200 př. n. l.-200 n. l.), čínskou astrologií a medicínou. Je žákyní doktora Borise Brina, Mistra Li, přednášejících na Evropské univerzitě tradiční čínské medicíny profesora Leung Kok-Yena hlavně Martiny Danhiez, Phillipa Riviera, Clauda Vossarta a Michela Vinogradoffa. Spolupracuje se si-fu Jeffreyem Robertsem z Anglie a západními lékaři. Publikace: Cesta bílého jeřába - Eva Joachimová. V devíti knihách se postupně seznámíme se základními tématy dávného vědění starých čínských Mistrů. Každá z knih přináší ucelený přehled jednotlivých částí HAM YU a zároveň postupně rozvíjí poznání původního učení. Vykládá učení starých mudrců jako moderní systém informací, aby přiblížila poznatky ukryté v čínské obrazné terminologii, tradiční čínské představivosti a kreativity i čtenářům spjatým s evropskou vzdělaností a kulturou. Každá z knih kráčí po stopách Moudrých starověku, hledá klíče, kterými by rozluštila poetické texty učení, které dokázalo obsáhnout veškerý makro i mikrosvět. Jeřáb postupně prochází světy Univerza, našeho Bytí i Nebytí. V čínské kosmologii představí Herce pozemského Bytí, partnery, kteří provázejí Člověka, jednoho každého z nás - Čas a Prostor. Zamyslí se nad čarami Knihy proměn YI JING (I-ťing) a významem čísel neuvěřitelně bohaté čínské numerologie, nezapomeneme samozřejmě na klasickou čínskou medicínu a alespoň koutkem oka nahlédne za oponu pečlivě schované jangové sféry. Sféry, kde kouzla i nejabstraktnější sci-fi jsou nejprostší skutečností… Soubor bude vycházet po jednom svazku ročně, pokaždé v měsíci, kdy bude začínat nový rok podle čínského kalendáře. Publikace: Cesta bílého jeřába - Eva Joachimová. Povídání o základních pojmech čínské kosmologie s přihlédnutím k pozdějšímu praktickému využití s použitím základní literatury (Tibetská kniha mrtvých, Tao Te ťing, Kniha proměn, Leung atd.). Položení základní otázky kdy, kde a ko


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.