Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Janíková, Renáta Zeleníková: Ošetřovatelská péče v chirurgii

Učebnice/Odborná literatura

Eva Janíková, Renáta Zeleníková: Ošetřovatelská péče v chirurgii

Hodnocení: 1x
  • 4

Ošetřovatelská péče v chirurgii - pro bakalářské a magisterské studium - Janíková Eva, Zeleníková Renáta. Kniha zpracovává problematikou ošetřovatelské péče v chirurgii. Je rozdělena na obecnou a speciální část. V obecné části je v jednotlivých kapitolách nastíněn úvod do chirurgického ošetřovatelství, perioperační ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ošetřovatelská péče v c..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Janíková, Renáta Zeleníková: Ošetřovatelská péče v chirurgii koupíte i tady

Specifikace Eva Janíková, Renáta Zeleníková: Ošetřovatelská péče v chirurgii

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 224 Kč

Kniha zpracovává problematikou ošetřovatelské péče v chirurgii. Je rozdělena na obecnou a speciální část. V obecné části je v jednotlivých kapitolách nastíněn úvod do chirurgického ošetřovatelství, pe ... a dál?

Produkt Eva Janíková, Renáta Zeleníková: Ošetřovatelská péče v chirurgii

Eva Janíková, Renáta Zeleníková: Ošetřovatelská péče v chirurgii - parametry

Název produktu: Eva Janíková, Renáta Zeleníková: Ošetřovatelská péče v chirurgii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ošetřovatelská péče v chirurgii - pro bakalářské a magisterské studium - Janíková Eva, Zeleníková Renáta. Kniha zpracovává problematikou ošetřovatelské péče v chirurgii. Je rozdělena na obecnou a speciální část. V obecné části je v jednotlivých kapitolách nastíněn úvod do chirurgického ošetřovatelství, perioperační péče, péče o rány a zmíněna je také problematika psychické podpory pacientů v chirurgii. Speciální část se zabývá ošetřovatelskou péčí u pacientů s vybranými chirurgickými onemocněními. V jednotlivých kapitolách je podán komplexní přehled o dané problematice. Na základní charakteristiku vybraného onemocnění navazuje management péče o pacienta v době před operací a zejména v době po ní s přihlédnutím na specifika ošetřovatelské péče u vybraných onemocnění. Kniha je určena především studentům ošetřovatelství a příbuzných oborů v pregraduálním studiu, ale může sloužit také odborníkům z praxe k dalšímu vzdělávání. Poznatky v ní obsažené čerpaly autorky ze zahraničních i domácích zdrojů a i z vlastní klinické praxe. Ošetřovatelská péče v chirurgii - pro bakalářské a magisterské studium - Janíková Eva, Zeleníková Renáta od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.