Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Janečková, Václav Bartík: Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav k 1. 8. 2012

Učebnice/Odborná literatura

Eva Janečková, Václav Bartík: Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav k 1. 8. 2012

Hodnocení: 1x
  • 4

Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav k 1. 8. 2012 - Václav Bartík, Eva Janečková. Kniha Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav volně navazuje na publikaci Zákon o ochraně osobních údajů s komentářem vydanou v roce 2012. Je zaměřena na vzájemné vztahy rozdílných nebo dílčích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79883

Jaké má kniha
Ochrana osobních údajů ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Janečková, Václav Bartík: Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav k 1. 8. 2012

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 351 Kč

Publikace: Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav - 1. vydání - Václav Bartík;Eva Janečková. Kniha „Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav“ volně navazuje na publikaci Zákon o ochraně osobních údajů s komentářem vydanou v roce 2010. Publikace: Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav - 1. vydání - Václav Bartík;Eva Janečková. ... a dál?

Produkt Eva Janečková, Václav Bartík: Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav k 1. 8. 2012

Eva Janečková, Václav Bartík: Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav k 1. 8. 2012 - parametry

Název produktu: Eva Janečková, Václav Bartík: Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav k 1. 8. 2012
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 351 Kč
Maximální cena: 351 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav k 1. 8. 2012 - Václav Bartík, Eva Janečková. Kniha Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav volně navazuje na publikaci Zákon o ochraně osobních údajů s komentářem vydanou v roce 2012. Je zaměřena na vzájemné vztahy rozdílných nebo dílčích právních úprav. Komentář ke všem souvisejícím právním ustanovením Autoři publikace komentují významné zvláštní zákony, resp. ta jejich ustanovení, která mají vztah k ochraně údajů a k zákonu o ochraně osobních údajů, nebo jsou v tomto zákoně uvedena pouze v poznámkách pod čarou a jejich vztah k zákonu o ochraně osobních údajů není příliš zřejmý. Souvislosti a odlišnosti v jednotlivých právních úpravách Publikace se věnuje rozdílům v právních úpravách v jejich vzájemných souvislostech a rozdílnostech se zaměřením na právně korektní aplikaci právní úpravy osobních údajů jako celku. Všímá si zejména předpisů práva veřejného (např. zákon o obcích nebo o krajích, zákon o evidenci obyvatel a rodných číslech), ale i úprav dotýkajících se soukromoprávních vztahů (např. zákoník práce, zákon o bankách) nebo i předpisů, při jejichž nekorektní nebo nedbalé aplikaci může docházet k hrubým zásahům do soukromí. Využití publikace Kniha je tak určena všem, kteří jsou při běžném výkonu své profese nebo povolání postaveni před nutnost aplikovat více právních předpisů a přitom současně nezbytně zpracovávat i osobní údaje. Ochrana osobních údajů z pohledu zvláštních právních úprav k 1. 8. 2012 - Václav Bartík, Eva Janečková od nakladatelství Anag v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Václav Bartík; Eva JanečkováANAG 2012Kniha, čeština, 352 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.