Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Hofmannová Cestovní náhrady 2014

Učebnice/Odborná literatura

Eva Hofmannová Cestovní náhrady 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Cestovní náhrady podle zákoníku práce s komentářem a příklady k 1. 1. 2014 - Eva Hofmannová. V souvislosti s přijetím rekodifikace soukromého práva dochází mj. ke změně ustanovení předcházejících části sedmé zákoníku práce, která mají významný vliv na samotnou část sedmou, tedy část, v níž jsou stanovena pravidla a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Hofmannová Cestovní náhrady 2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 225 Kč

Publikace: Cestovní náhrady podle zákoníku práce s komentářem a příklady k 1. 1. 2014 - Eva Hofmannová. V souvislosti s přijetím rekodifikace soukromého práva dochází mj. ke změně části sedmé zákoníku práce, tedy části, v níž jsou stanovena pravidla a podmínky, na základě kterých jsou zaměstnancům poskytovány cestovní náhrady. Publikace: Cestovní náhrady podle zákoníku práce s komentářem a příklady k 1. 1. 2014 - Eva Hofmannová. ... a dál?

Produkt Eva Hofmannová Cestovní náhrady 2014

Eva Hofmannová Cestovní náhrady 2014 - parametry

Název produktu: Eva Hofmannová Cestovní náhrady 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 251 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cestovní náhrady podle zákoníku práce s komentářem a příklady k 1. 1. 2014 - Eva Hofmannová. V souvislosti s přijetím rekodifikace soukromého práva dochází mj. ke změně ustanovení předcházejících části sedmé zákoníku práce, která mají významný vliv na samotnou část sedmou, tedy část, v níž jsou stanovena pravidla a podmínky, na základě kterých jsou zaměstnancům poskytovány cestovní náhrady. Zvládněte problematiku cestovních náhrad díky této publikaci. Na jednotlivých příkladech je v knize demonstrován zákonný postup pro zaměstnavatele tak, aby nedocházelo k nesprávnému účtování, byly poskytovány všechny cestovní náhrady, které určuje zákonná úprava, a nedocházelo k nezákonnému postupu. Podrobné příklady radí a navádějí. Rovněž pomocí praktických příkladů se čtenář v této publikaci dozví, jaké jsou daňově uznatelné výdaje a z čeho je nezbytné odvést daň a platby pojistného. Vybrané příklady jsou zaměřeny také na promlčecí lhůty pro uplatnění práva zaměstnance na cestovní náhrady s odkazem na občanský zákoník (např. právní úkony, neplatnost, náhrada škody atd.), jiné řeší mj. i sledovanou problematiku v oblasti školství. Řeší i neobvyklé situace v oblasti cestovních náhrad. Pozornost je věnována různým výkladům, které nejsou v souladu se zákoníkem práce, a uživatelům je doporučen správný postup při řešení sledované problematiky. Předmětem řešení jsou také možnosti pro poskytování cestovních náhrad i v jiných právních vztazích, pokud bylo jejich poskytování sjednáno s odkazem na zákoník práce, nebo v případě, že tak stanoví zvláštní právní předpis. Aktuální legislativa. Nové prováděcí předpisy platné pro rok 2014, včetně úplného znění části sedmé zákoníku práce a na něj navazujících paragrafů, jsou součástí této publikace. Cestovní náhrady podle zákoníku práce s komentářem a příklady k 1. 1. 2014 - Eva Hofmannová od nakladatelství Anag v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.