Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eva Hlaváčová: Rozbor vět a souvětí

Knihy

Eva Hlaváčová: Rozbor vět a souvětí

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozbor vět a souvětí - a kolektiv Eva Hlaváčová. Tato příručka je určena žákům základních a středních škol k opakování a upevnění učiva z české skladby. Je také pomůckou k přípravě pro přijímací zkoušky na střední školy a k maturitám. Učitelům základních a středních škol nabízí množství jazykového materiálu nejen pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.33
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Hlaváčová: Rozbor vět a souvětí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 56 Kč

Anotace: Tato příručka je určena žákům základních a středních škol k opakování a upevnění učiva z české skladby. Je také pomůckou k přípravě pro přijímací zkoušky na střední školy a k maturitám. Učitelům základních a středních škol nabízí množství jazykového materiálu nejen pro syntaktický, ale i pro všestranný jazykový rozbor. Přehledné tabulky jsou návodem k určování rozvíjejících větných členů a druhů vedlejších vět, což bývá mnohdy zdrojem nejistoty a tápání při skladeb ním rozboru. Tyto návody uvádějí » ... a dál?

Produkt Eva Hlaváčová: Rozbor vět a souvětí

Eva Hlaváčová: Rozbor vět a souvětí - parametry

Název produktu: Eva Hlaváčová: Rozbor vět a souvětí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 56 Kč
Maximální cena: 65 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozbor vět a souvětí - a kolektiv Eva Hlaváčová. Tato příručka je určena žákům základních a středních škol k opakování a upevnění učiva z české skladby. Je také pomůckou k přípravě pro přijímací zkoušky na střední školy a k maturitám. Učitelům základních a středních škol nabízí množství jazykového materiálu nejen pro syntaktický, ale i pro všestranný jazykový rozbor. Přehledné tabulky jsou návodem k určování rozvíjejících větných členů a druhů vedlejších vět, což bývá mnohdy zdrojem nejistoty a tápání při skladeb ním rozboru. Tyto návody uvádějí ustálený postup (sled dílčích operací, algoritmus), který vede bezpečně a spolehlivě k správnému řešení. Důležitou pomůckou jsou i ukázky grafického záznamu stavby věty jednoduché a souvětí, které vedou uživatele příručky jak při syntaktickém rozboru, tak i při stanovení interpunkce i při vlastním tvoření vět a souvětí v slohových pracích. Učitelům poslouží jazykový materiál v cvičeních nejen k práci podle daného pokynu k cvičení, ale i k dalším složkám syntaktického rozboru a také pro jazykový rozbor všestranný (slovnědruhový, tvaroslovný, slovotvorný, sémantický, pravopisný a stylistický). Rozbor vět a souvětí - a kolektiv Eva Hlaváčová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz s poučením a klíčem - BLUG - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 70 str. - ISBN: 80-7274-954-4 - Kniha Eva Hlaváčovás poučením a klíčemBLUG 2006Kniha, čeština, 70 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.