Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eva Havrdová: Roztroušená skleróza

Knihy naučná literatura

Eva Havrdová: Roztroušená skleróza

Hodnocení: 1x
  • 4

Na našem trhu ojedinělá, komplexně pojatá a vysoce společensky i odborně aktuální monografie přináší nejčerstvější poznatky se vztahem k roztroušené mozkomíšní skleróze nejen v oboru neurologie, ale také klinické imunologie a farmakologie. Přehledně a prakticky jsou diskutovány epidemiologické, patogenetické a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88494
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Havrdová: Roztroušená skleróza koupíte i tady

Specifikace Eva Havrdová: Roztroušená skleróza

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 552 Kč

Na našem trhu ojedinělá, komplexně pojatá a vysoce společensky i odborně aktuální monografie přináší nejčerstvější poznatky se vztahem k roztroušené mozkomíšní skleróze nejen v oboru neurologie, ale také klinické imunologie a farmakologie. ... a dál?

Produkt Eva Havrdová: Roztroušená skleróza

Eva Havrdová: Roztroušená skleróza - parametry

Název produktu: Eva Havrdová: Roztroušená skleróza
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 552 Kč
Maximální cena: 690 Kč
Ušetríte až: 138 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na našem trhu ojedinělá, komplexně pojatá a vysoce společensky i odborně aktuální monografie přináší nejčerstvější poznatky se vztahem k roztroušené mozkomíšní skleróze nejen v oboru neurologie, ale také klinické imunologie a farmakologie. Přehledně a prakticky jsou diskutovány epidemiologické, patogenetické a rizikové faktory a následně klinické, diagnostické a diferenciálně diagnostické aspekty nemoci. Stěžejní část knihy je věnována moderním přístupům v léčbě roztroušené sklerózy. Ve zvláštních kapitolách se autoři mj. zabývají problematikou těhotenství a souvisejícími režimovými opatřeními, rehabilitačními přístupy u RS a sociálními aspekty nemoci včetně otázky práceschopnosti a kvality života pacientů. V závěru publikace předkládají výhledy do budoucna a standardy diagnostiky a léčby roztroušené sklerózy a neuromyelitis optica. Text doplňuje bohatá obrazová a tabulková dokumentace a množství kvalitních literárních citací. Specializace - Neurologie, Rehabilitace, Klinická imunologie, Farmakologie, Algeziologie, Pediatrie, Interní medicína, Psychiatrie, Gynekologie a porodnictví, Urologie, Všeobecné lékařství, OšetřovatelstvíCena ČSN za nejlepší monografii či učební text za rok 2013


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.