Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eva Doležalová, Petr Meduna: Co můj kostel dnes má, nemůže kníže odníti

Knihy naučná literatura

Eva Doležalová, Petr Meduna: Co můj kostel dnes má, nemůže kníže odníti

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Co můj kostel dnes má - kol.. První část publikace je věnována střetávání křesťanství a pohanských kultů, historii staveb a jejich zakladatelů. Druhá část se zabývá kláštery, závěrečný oddíl pak představuje svět středověkých světců, církevních hodnostářů a předmětů. Kniha hledá nové cesty k pochopení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.84106
skladem

Jaké má kniha
Co můj kostel dnes má, ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Doležalová, Petr Meduna: Co můj kostel dnes má, nemůže kníže odníti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 253 Kč

První část publikace nazvané Co můj kostel dnes má, nemůýe kníže odníti, je věnována střetávání křesťanství a pohanských kultů, historii staveb a jejich zakladatelů. Druhá část se zabývá kláštery, závěrečný oddíl pak představuje svět středověkých světců, církevních hodnostářů a předmětů. Kniha hledá nové cesty k pochopení života středověké společnosti a snaží se zaplnit historii živými lidmi. Psát o křesťanství, o jeho vlivu na formování evropské společnosti a jeho střetávání s jinými kulturami není nic » ... a dál?

Produkt Eva Doležalová, Petr Meduna: Co můj kostel dnes má, nemůže kníže odníti

Eva Doležalová, Petr Meduna: Co můj kostel dnes má, nemůže kníže odníti - parametry

Název produktu: Eva Doležalová, Petr Meduna: Co můj kostel dnes má, nemůže kníže odníti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Co můj kostel dnes má - kol.. První část publikace je věnována střetávání křesťanství a pohanských kultů, historii staveb a jejich zakladatelů. Druhá část se zabývá kláštery, závěrečný oddíl pak představuje svět středověkých světců, církevních hodnostářů a předmětů. Kniha hledá nové cesty k pochopení života středověké společnosti a snaží se zaplnit historii živými lidmi. Psát o křesťanství, o jeho vlivu na formování evropské společnosti a jeho střetávání s jinými kulturami není nic nového, je to však zároveň téma, které se nikdy nevyčerpá a které bude vždy inspirovat k dalším diskusím. Publikace: Co můj kostel dnes má - kol.. Věnováno Petru Sommerovi k životnímu jubileu. První část publikace nazvané Co můj kostel dnes má, nemůže kníže odníti, je... Věnováno Petru Sommerovi k životnímu jubileuLidové noviny 2011Kniha, čeština, 276 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.