Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Cílková, Petra Borešová: Náměty pro multikulturní výchovu

Učebnice/Odborná literatura

Eva Cílková, Petra Borešová: Náměty pro multikulturní výchovu

Hodnocení: 1x
  • 4

Náměty pro multikulturní výchovu - Eva Cílková, Petra Borešová. Poznáváme jiné národy Kniha poskytuje formou pestrých aktivit dětem základní informace o jiných státech, národech, lidech a o dětech stejného věku, kteří z různých důvodů žijí s námi. Autorky uvádějí náměty pro tyto země: Ukrajina, Rusko, Řecko, ně-které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Náměty pro multikulturn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Cílková, Petra Borešová: Náměty pro multikulturní výchovu koupíte i tady

Specifikace Eva Cílková, Petra Borešová: Náměty pro multikulturní výchovu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 208 Kč

Poznáváme jiné národy Kniha poskytuje formou pestrých aktivit dětem základní informace o jiných státech, národech, lidech a o dětech stejného věku, kteří z různých důvodů žijí s námi. Autorky uvádějí ... a dál?

Produkt Eva Cílková, Petra Borešová: Náměty pro multikulturní výchovu

Eva Cílková, Petra Borešová: Náměty pro multikulturní výchovu - parametry

Název produktu: Eva Cílková, Petra Borešová: Náměty pro multikulturní výchovu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 287 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Náměty pro multikulturní výchovu - Eva Cílková, Petra Borešová. Poznáváme jiné národy Kniha poskytuje formou pestrých aktivit dětem základní informace o jiných státech, národech, lidech a o dětech stejného věku, kteří z různých důvodů žijí s námi. Autorky uvádějí náměty pro tyto země: Ukrajina, Rusko, Řecko, ně-které balkánské státy - např. Chorvatsko, Srbsko a Slovinsko, Vietnam, Čína, Indie a arabské země. Při činnostech se děti seznamují s odlišnými skutečnostmi a prožívají je všemi smysly - sluchem, zrakem, hmatem i chutí, srovnávají různé kultury a jejich estetické i duchovní hodnoty. Kniha se zaměřuje také na rozvíjení spolupráce a komunikace při práci ve skupinách nebo s rodiči. Podněcuje zájem o nové a zajímavé informace a tím podporuje touhu po vzdělávání, které je jedním ze základních cest k budoucímu tolerantnějšímu světu. Knihu využijí učitelé 1. stupně ZŠ a MŠ a vedoucí skupin dětí ve věku 5 -11 let. Náměty pro multikulturní výchovu - Eva Cílková, Petra Borešová od nakladatelství v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Všude kde narážíme na mystické zkušenosti se ukazuje že mají něco společného. Mystická zkušenost vede ke splynutí s mocí která nás přesahuje ke splynutí které zdaleka přesahuje osobní snažení a osobní konání. V mystické zkušenosti pociťujeme (poznáváme jiné národy) Eva Cílková; Petra BorešováPORTÁL 2011Kniha, čeština, 168 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.