Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eva Cílková: Hrajeme pohádky z celého světa

Knihy naučná literatura

Eva Cílková: Hrajeme pohádky z celého světa

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Scénáře pohádkových her pro děti od 5 do 11 let. Autorka dramaticky zpracovala pohádky z evropských zemí, Ruska, ale také z Vietnamu, Číny, Arménie, Ázerbájdžánu, Japonska či Arábie. Doplní je pohádky sibiřských národů, indiánů a mexické pohádky o zvířatech. Kniha je určena učitelkám a učitelům v mateřských školách a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hrajeme pohádky z celéh..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Cílková: Hrajeme pohádky z celého světa koupíte i tady

Specifikace Eva Cílková: Hrajeme pohádky z celého světa

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 158 Kč

Scénáře pohádkových her pro děti od 5 do 11 let. Autorka dramaticky zpracovala pohádky z evropských zemí, Ruska, ale také z Vietnamu, Číny, Arménie, Ázerbájdžánu, Japonska či Arábie. Doplní je pohádk ... a dál?

Produkt Eva Cílková: Hrajeme pohádky z celého světa

Eva Cílková: Hrajeme pohádky z celého světa - parametry

Název produktu: Eva Cílková: Hrajeme pohádky z celého světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Scénáře pohádkových her pro děti od 5 do 11 let. Autorka dramaticky zpracovala pohádky z evropských zemí, Ruska, ale také z Vietnamu, Číny, Arménie, Ázerbájdžánu, Japonska či Arábie. Doplní je pohádky sibiřských národů, indiánů a mexické pohádky o zvířatech. Kniha je určena učitelkám a učitelům v mateřských školách a na prvním stupni základních škol, vedoucím dramatických kroužků, dětských skupin a každému, kdo chce „dělat divadlo“ a neví jak začít. První kapitola obsahuje množství metodických doporučení, rad a návodů. U každé pohádky také naleznete uvedení o jejím původu a doporučení ohledně scény apod. Méně známé pohádky z různých koutů světa nabízejí přirozenou a hravou cestu k multikulturní výchově, k podpoře sociálních a komunikačních dovedností dětí. Kniha je určena učitelkám a učitelům v mateřských školách a na prvním stupni základních škol, vedoucím dramatických kroužků a dětských skupin. Eva Cílková učí na ZŠ anglický a španělský jazyk, vede školní divadelní kroužek. Je spoluautorkou

publikací Děti hrají divadlo (Portál, 2005), Náměty na multikulturní výchovu (Portál, 2007) a Skládáme a vystřihujeme z papíru (Portál, 2008). Hrajeme pohádky z celého světa - Eva Cílková od authora Eva Cílková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz V pěti kapitolách svého pojednání o sebevraždě se Améry téměř naprosto vyhýbá obvyklým přístupům k tomuto veskrze lidskému činu, jak je ztělesňuje například psychologie či sociologie, jeho rozprava začíná tam, kde moudrost těchto věd končí. Uvažujeme-li totiž o dobrovolné smrti, což je termín, jemuž Améry dává přednost před slovem sebevražda, musíme se pokusit myslit nemyslitelné, neboť opouštíme logiku života. ([scénáře pohádkových her pro děti od 5 do 11 let])


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.