Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Biskupová: Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v lete

Učebnice/Odborná literatura

Eva Biskupová: Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v lete

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v letech 2007 - 2010, II.díl obsahuje fundovaně zpracovanou problematiku navazující na Sbírku vydanou v roce 2007 Co naleznete v publikaci Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v letech 2007 - 2010, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Biskupová: Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v lete

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 706 Kč

Publikace: Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v letech 2007-2010, II.díl - Biskupová;Horáček;Macek. Publikace: Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v letech 2007-2010, II.díl - Biskupová;Horáček;Macek. ... a dál?

Produkt Eva Biskupová: Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v lete

Eva Biskupová: Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v lete - parametry

Název produktu: Eva Biskupová: Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v lete
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 706 Kč
Maximální cena: 722 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v letech 2007 - 2010, II.díl obsahuje fundovaně zpracovanou problematiku navazující na Sbírku vydanou v roce 2007 Co naleznete v publikaci Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v letech 2007 - 2010, II.díl? Publikace Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v letech 2007 - 2010, II.díl je zaměřena na judikaturu týkající se otázek průmyslového vlastnictví (především patentů, průmyslových vzorů, ochranných známek) a nekalé soutěže a obsahuje i výběr nejnovější judikatury Evropského soudního dvora, civilních a správních soudů, Úřadu průmyslového vlastnictví. Přínosem této sbírky je řazení podle seznamu hesel, čímž lze jednoduše vyhledat pojem, který je předmětem zájmu, přičemž hesla zahrnují celou šíři problému (tj. rozhodnutí správní i navazující rozhodnutí soudní – přezkum a spory). Výhodou je též stálá platnost bez ohledu na případnou změnu procesní úpravy. Pro koho je Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v letech 2007 - 2010, II.díl určena? Doporučuje se jako praktický materiál pro výkon činnosti advokátů, patentových zástupců, ale i soudců a studentů bakalářských a magisterských studijních programů nejenom fakult právnických, ale i jiných vysokých škol, např. s ekonomickým zaměřením, jejichž výuka obsahuje problematiku průmyslového vlastnictví. Využít ji mohou i odborníci z oblasti marketingu a reklamy. 2.díl. Obsah knihy: Tato publikace se zabývá otázkami tykájicích se průmyslového vlastnictví, jako například patentů, průmyslových vzorů, ochranných známek nebo nekalé soutěže. Výhodou této knihy je přehledný rejstřík pro snazší vyhledávání. Je doporučena advokátům, patentovým zástupcům, soudcům, ale i studentům právnických fakult. kniha, Sbírka správních a soudních rozhodnutí ve věcech průmyslového vlastnictví v lete, JUDr.Eva Biskupová, JUDr.Roman Horáček Ph.D., JUDr.Jiří Macek, C.H.BECK Roman Horáček; Jiří Macek; Eva BiskupováC.H.BECK 2011Kniha, čeština, 612 stran Autor knihy R. Horáček, J. Macek, E. Biskupová, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.