Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eva Benešová: Môj pamätník

Knihy naučná literatura

Eva Benešová: Môj pamätník

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha Môj pamätník, sledujúci cestu duchovného života od krstu k prvému svätému prijímaniu, poskytuje nielen deťom a mládeži poučenie o priebehu liturgického roku, ale taktiež pútavé historické rozprávanie a možnosť aktívne sa podieľať na vytváraní knihy. Čitatelia si do nej môžu zaznamenať dôležité ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eva Benešová: Môj pamätník

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 240 Kč

Publikace: Môj pamätník - Od krstu k prvému svätému prijímaniu - Eva Benešová. Kniha Môj pamätník, sledujúci cestu duchovného života od krstu k prvému svätému prijímaniu, poskytuje nielen deťom a mládeži poučenie o priebehu liturgického roku, ale taktiež pútavé historické rozprávanie a možnosť aktívne sa podieľať na vytváraní knihy. Čitatelia si do nej môžu zaznamenať dôležité okamžiky svojho života písomne i prostredníctvom nalepovania fotografií. Text knihy doplňujú originálne ilustrácie, básne, modlitby i » ... a dál?

Produkt Eva Benešová: Môj pamätník

Eva Benešová: Môj pamätník - parametry

Název produktu: Eva Benešová: Môj pamätník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 240 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha Môj pamätník, sledujúci cestu duchovného života od krstu k prvému svätému prijímaniu, poskytuje nielen deťom a mládeži poučenie o priebehu liturgického roku, ale taktiež pútavé historické rozprávanie a možnosť aktívne sa podieľať na vytváraní knihy. Čitatelia si do nej môžu zaznamenať dôležité okamžiky svojho života písomne i prostredníctvom nalepovania fotografií. Text knihy doplňujú originálne ilustrácie, básne, modlitby i citácie. Pamätník slúži ako sprievodca nielen vierou, ale i inštitúciou cirkvi. Zoznámi čitateľa so základnými pojmami kresťanstva, životmi svätých i s najdôležitejšími sviatkami a pomôže tak orientovať sa pri prvých kontaktoch s vierou.Podtitul: Od krstu k prvému svätému prijímaniuAutor: Eva BenešováRok vydání­: 2011Vazba: Pevná bez přebalu matnáISBN: 978-80-7451-124-0Počet stran: 80Rozměry: 230,0 x 210,0 x 15,0 KNIHA Môj pamätník (SK)Popis:Kniha Můj památník, sledující cestu duchovního života od křtuk prvnímu svatému přijímání, poskytuje nejen dětem a mládeži poučenío průběhu liturgického roku, ale také poutavé vyprávění historické amožnost aktivně se podílet na vytváření knihy.Čtenáři si do ní mohou zaznamenat důležité okamžiky svého životapísemně i prostřednictvím nalepování fotografií. Text knihy doplňujíoriginální ilustrace, básně, modlitby i citace. Památník slouží jakoprůvodce nejen vírou, ale i institucí církve.Seznámí čtenáře se základními pojmy křesťanství, životy svatýchis nejdůležitějšími svátky, a pomůže tak orientovat se při prvníchkontaktech s vírou.Rozměr balení a specifikace:formy: 210,0 × 230,0 × 1­5,0 mmPočet Stran: 80


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.