Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Eugen Brikcius: A tělo se stalo slovem

Próza - beletrie

Eugen Brikcius: A tělo se stalo slovem

Hodnocení: 1x
  • 4

A tělo se stalo slovem - Eugen Brikcius, Sebraný spis všetečného literáta a umělce Eugena Brikciuse, narozeného v roce 1942 v Praze, obsahuje kompletní autorovo slovesné dílo v poezii, próze, jeho studie a eseje věnované výtvarnému umění, literatuře, kultuře i fenoménům mystifikace či gurmetství a rovněž scénáře ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
A tělo se stalo slovem
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eugen Brikcius: A tělo se stalo slovem koupíte i tady

Specifikace Eugen Brikcius: A tělo se stalo slovem

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 595 Kč

Sebraný spis všetečného literáta a umělce shrnující autorovy dosud vydané knižní práce, výběr z jeho textů publikovaných v novinách a časopisech apod. i výběr z dosud nepublikovaných textů. ... a dál?

Produkt Eugen Brikcius: A tělo se stalo slovem

Eugen Brikcius: A tělo se stalo slovem - parametry

Název produktu: Eugen Brikcius: A tělo se stalo slovem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 595 Kč
Maximální cena: 809 Kč
Ušetríte až: 214 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

A tělo se stalo slovem - Eugen Brikcius, Sebraný spis všetečného literáta a umělce Eugena Brikciuse, narozeného v roce 1942 v Praze, obsahuje kompletní autorovo slovesné dílo v poezii, próze, jeho studie a eseje věnované výtvarnému umění, literatuře, kultuře i fenoménům mystifikace či gurmetství a rovněž scénáře psané pro televizi a rozhlas. Texty, vznikající od 60. let minulého století po současnost, jsou děleny do oddílů podle žánrů a zahrnují jak věci, které již byly vydány knižně po roce 1989, tak práce otištěné posud jen časopisecky, v různých katalozích, monografiích, sbornících a bibliofilských publikacích i texty ještě nezveřejněné. V Brikciově sebraném spise tedy jsou jednak aktualizovány autorovy dnes už špatně dostupné tituly Vyložení umělci (1991), Sebraný spis (1992) nebo Útěcha z mystifikace (1995) a připomenuty v novém kontextu jeho ceněné knihy prózy a poezie (Spanilá jízda a jiné krásné prózy, 2003; Sny Eugena Brikciuse, 2002; Eugeniální verše, 2000; aj.), jednak prvně uvedeny na světlo četné texty dosud neznámé. Komplexní literární obraz Eugena Brikciuse, specifické a nepominutelné postavy české kultury posledního půlstoletí, doprovází zevrubná úvodní studie Viktora Šlajchrta. Editorem knihy je Radim Kopáč. z kategorie Knihy | Beletrie | Poezie od Větrné mlýny naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Sebraný spis všetečného literáta a umělce shrnující autorovy dosud vydané knižní práce, výběr z jeho textů publikovaných v novinách a časopisech apod. i výběr z dosud nepublikovaných textů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.