Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ethan Wagner, Thea Westreich Wagner: Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc

Knihy naučná literatura

Ethan Wagner, Thea Westreich Wagner: Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc - Ethan Wagner, Thea Westreichová Wagnerová. Konzultanti v otázkách umění Thea Westreichová Wagnerová a Ethan Wagner s využitím svých rozsáhlých zkušeností, které nasbírali za léta spolupráce se sběrateli a uměleckými institucemi, nabízejí prostřednictvím deseti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.9774
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Sbírání umění: vášeň, i..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ethan Wagner, Thea Westreich Wagner: Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc koupíte i tady

Specifikace Ethan Wagner, Thea Westreich Wagner: Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 390 Kč

Kniha – autor Ethan Wagner; Thea Westreichová Wagnerová, 206 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Konzultanti v otázkách umění Thea Westreichová Wagnerová a Ethan Wagner s využitím svých rozsáhlých zkušeností, které nasbírali za léta spolupráce se sběrateli a uměleckými institucemi, nabízejí prostřednictvím deseti tematických kapitol zasvěcený, ale přitom laikům srozumitelný vhled to někdy trochu záhadného světa sbírání současného umění. Kniha Sbíraní umění: vášeň, investice a mnohem víc odpovídá na » ... a dál?

Produkt Ethan Wagner, Thea Westreich Wagner: Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc

Ethan Wagner, Thea Westreich Wagner: Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc - parametry

Název produktu: Ethan Wagner, Thea Westreich Wagner: Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 390 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc - Ethan Wagner, Thea Westreichová Wagnerová. Konzultanti v otázkách umění Thea Westreichová Wagnerová a Ethan Wagner s využitím svých rozsáhlých zkušeností, které nasbírali za léta spolupráce se sběrateli a uměleckými institucemi, nabízejí prostřednictvím deseti tematických kapitol zasvěcený, ale přitom laikům srozumitelný vhled to někdy trochu záhadného světa sbírání současného umění. Kniha Sbíraní umění: vášeň, investice a mnohem víc odpovídá na otázky, co je na sběratelství tak úchvatného a co tato vášeň sběratelům přináší emocionálně, intelektuálně a společensky. Autoři uvádějí, že nákup uměleckých děl a budování sbírky jsou – na rozdíl od kupování čehokoliv jiného – motivovány libovolnou kombinací takových faktorů, jako jsou předpokládaný investiční potenciál děl, jejich estetické hodnota, láska sběratelů k umění i jejich soutěživost, intelektuální náboj díla, adrenalin, posilování ega nebo společenského statusu či snaha vzbudit zájem okolí. Otázky otevírající každou z kapitol jsou přímé a jednoduché: týkají se věcí, které jsme o sbírání současného umění chtěli vědět, ale báli jsme se zeptat. Odpovědi jsou poučné, ale čtivé a obsahují konkrétní příklady z praxe obou autorů. Každou z otázek doprovází fotografie a doplňující texty, které čtenáři umožňují nahlédnout do zákulisí světa moderního umění – na výstavy, do depozitářů, na bienále, na umělecké veletrhy, do soukromí sběratelů – a nabízejí rovněž klíč k interpretaci konkrétních uměleckých děl. Autoři jsou zároveň vlivnými členy sběratelské obce i vnímavými pozorovateli dění v tomto světě. Díky tomu dokáží přiblížit historický a společenský kontext spletitého světa sběratelů umění. Proč lidé umění sbírají, co jim to přináší, kdo všechno může umění sbírat a jak správně budovat sbírku, jaké jsou vztahy mezi komerčními a veřejnými uměleckými galeriemi a institucemi, to jsou jen některá z témat, jimž se kniha Sbíraní umění: vášeň, investice a mnohem víc věnuje. Sbírání umění: vášeň, investice a mnohem víc - Ethan Wagner, Thea Westreichová Wagnerová od nakladatelství v kategorii Encyklopedie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.