Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Esther Verhoef-Verhallen: Jack Russell Teriér

Knihy naučná literatura

Esther Verhoef-Verhallen: Jack Russell Teriér cena od 0 Kč

Esther Verhoef-Verhallen: Jack Russell Teriér

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Krátkonohý Jack Russell teriér a Parson Jack Russell teriér jsou dvě velmi podobná psí plemena. Oba typy psů jsou velmi aktivní, neúnavné a velice inteligentní. Za svou značnou popularitu vděčí své bezproblémové povaze, ale také dobrému zdraví a zajímavému, přirozenému vzhledu. Tato příručka je cenným zdrojem ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Esther Verhoef-Verhallen: Jack Russell Teriér - parametry

Název produktu: Esther Verhoef-Verhallen: Jack Russell Teriér
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Krátkonohý Jack Russell teriér a Parson Jack Russell teriér jsou dvě velmi podobná psí plemena. Oba typy psů jsou velmi aktivní, neúnavné a velice inteligentní. Za svou značnou popularitu vděčí své bezproblémové povaze, ale také dobrému zdraví a zajímavému, přirozenému vzhledu. Tato příručka je cenným zdrojem informací pro každého stávajícího i budoucího majitele (Parson) Jack Russell teriéra. Velkou pozornost věnuje především následujícím tématům:
  • historii plemene a plemenným standardům
  • povahovým vlastnostem
  • koupi štěněte, jeho výchově a péči o ně
  • výchově a výcviku
  • celkové péči odchylkám a chorobám krmení pohybu a zaměstnání chovu Tato příručka seznámí čtenáře s plemenem, které bylo uznáno teprve nedávno, avšak již dlouhou dobu patří k těm nejoblíbenějším s krátkonohým Jack Russell teriérem a o něco výše stavěným Parson Jack Russell teriérem. Milovníci těchto dobrosrdečných a roztomilých psů zde získají maximum informací o historii plemene, plemenných standardech, ale také o péči, správném krmení, výchově či nejběžnějších chorobách. přehledně uspořádaná kniha zahrnující všechny fáze chovu, od výběru štěněte přes výchovu a výcvik až po péči o březí fenu a štěňata užitečné informace a rady týkající se každodenní péče i možných onemocnění základní pravidla výcviku

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.