Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Estermann Ch., Daniels A.: Mittelpunkt B2/2 - Učebnice s pracovním sešitem + CD

Učebnice/Odborná literatura

Estermann Ch., Daniels A.: Mittelpunkt B2/2 - Učebnice s pracovním sešitem + CD cena od 0 Kč

Estermann Ch., Daniels A.: Mittelpunkt B2/2 - Učebnice s pracovním sešitem + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

lekce 7 - 12 Učebnice s pracovním sešitem vytvořená přesně dle požadavků úrovní Společného evropského referenčního rámce, pomocí níž se studující dokáží připravit na novou zkoušku Goethe-Zertifikat B2, popř. C1. Každá z 6 lekcí učebnice se věnuje jednomu tématu (Reisen, Arbeit, Gefühle, Arbeiten international...), ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Estermann Ch., Daniels A.: Mittelpunkt B2/2 - Učebnice s pracovním sešitem + CD - parametry

Název produktu: Estermann Ch., Daniels A.: Mittelpunkt B2/2 - Učebnice s pracovním sešitem + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

lekce 7 - 12 Učebnice s pracovním sešitem vytvořená přesně dle požadavků úrovní Společného evropského referenčního rámce, pomocí níž se studující dokáží připravit na novou zkoušku Goethe-Zertifikat B2, popř. C1.

Každá z 6 lekcí učebnice se věnuje jednomu tématu (Reisen, Arbeit, Gefühle, Arbeiten international...), jsou ale prezentována velmi pestře a různorodě. Každá dvojstrana v lekci tvoří uzavřenou učební jednotku, ve které jsou cíleně procvičovány jednotlivé dovednosti. Takovéto členění napomáhá motivaci studujících, ale i plánování výuky učitelem. Učebnici uzavírá Přehled gramatiky k osvěžení probraných gramatických pravidel. Mittelpunkt B2/2 - Učebnice s pracovním sešitem + CD Dvoudílná učebnice němčiny pro studenty na pokročilejší úrovni je vhodná k přípravě na zkoušku Goethe Zertifikat B2 nebo zkoušku telc Deutsch B2. - učebnice kombinovaná s pracovním sešitem, 2. část ( lekce 7 - 12)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.