Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Estefanía Férez Bernal, Norberto Lombardi, María Suárez Lasierra: Španělština - gramatika + CD(teď to zvládnu)

Cizojazyčné knihy

Estefanía Férez Bernal, Norberto Lombardi, María Suárez Lasierra: Španělština - gramatika + CD(teď to zvládnu)

Hodnocení: 1x
  • 4

Jednoduché a přehledné vysvětlení gramatiky následované názornými příklady a cvičeními naučí studenty s jistotou formulovat věty v daném jazyce. Knížka nabízí živé dialogy z každodenního života i studijní tipy Kurs mluvnice pro samouky začátečníky. Jednoduchá vysvětlení gramatiky následovaná názornými příklady a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Estefanía Férez Bernal, Norberto Lombardi, María Suárez Lasierra: Španělština - gramatika + CD(teď to zvládnu) koupíte i tady

Specifikace Estefanía Férez Bernal, Norberto Lombardi, María Suárez Lasierra: Španělština - gramatika + CD(teď to zvládnu)

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 44 Kč

Jednoduché a přehledné vysvětlení gramatiky následované názornými příklady a cvičeními naučí studenty s jistotou formulovat věty v daném jazyce. Knížka nabízí živé dialogy z každodenního života i stud ... a dál?

Produkt Estefanía Férez Bernal, Norberto Lombardi, María Suárez Lasierra: Španělština - gramatika + CD(teď to zvládnu)

Estefanía Férez Bernal, Norberto Lombardi, María Suárez Lasierra: Španělština - gramatika + CD(teď to zvládnu) - parametry

Název produktu: Estefanía Férez Bernal, Norberto Lombardi, María Suárez Lasierra: Španělština - gramatika + CD(teď to zvládnu)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 264 Kč
Ušetríte až: 220 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jednoduché a přehledné vysvětlení gramatiky následované názornými příklady a cvičeními naučí studenty s jistotou formulovat věty v daném jazyce. Knížka nabízí živé dialogy z každodenního života i studijní tipy Kurs mluvnice pro samouky začátečníky. Jednoduchá vysvětlení gramatiky následovaná názornými příklady a cvičeními naučí studenta s jistotou formulovat věty v daném jazyce. Kromě gramatických cvičení nabízí publikace zajímavé dialogy z každodenního života, kterými se upevňuje gramatika v konverzační praxi. Za každou kapitolou nalezne zkušební testy získaných znalostí a na konci publikace slovníček. Lekce odpovídají úrovni A1 a A2 Společného evropského referenčního rámce (gramatika-- teď to zvládnu : snadné učení krok za krokem) Publikace: Gramatika, teď to zvládnu - Španělština - Estefanía Férez Bernal;María Suárez Lasierra. Kurs mluvnice pro samouky

Jednoduchá vysvětlení gramatiky následovaná názornými příklady a

cvičeními naučí studenta s jistotou formulovat věty v daném jazyce.

Kromě gramatických cvičení nabízí publikace zajímavé dialogy z

každodenního života, kterými se upevňuje gramatika v konverzační

praxi.

Jako bonus je ke kurzu přiloženo CD namluvené rodilými mluvčími,

jenž může být výborným společníkem na cestách.

Lekce odpovídají úrovni A1 a A2 Společného referenčního rámce. Publikace: Gramatika, teď to zvládnu - Španělština - Estefanía Férez Bernal;María Suárez Lasierra.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.