Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Ernst H. Gombrich: Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře

Knihy pro děti a mládež

Ernst H. Gombrich: Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře

Hodnocení: 1x
  • 4

Tuto knihu napsal Ernst H. Gombrich, budoucí světoznámý kunsthistorik, krátce po studiích jako šestadvacetiletý. Kniha měla okamžitý úspěch a přinesla mu všeobecné uznání. Autor se svým příznačným smyslem pro výstižnou zkratku a pointovanou formu podal komplikovaný vývoj lidstva od dob jeskynního člověka až do 1. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7872

Jaké má kniha
Stručné dějiny světa pr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení Ernst H. Gombrich: Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře

  • 5

Páťa71, 27. listopadu 2015

Skvělé vyprávění o historii .Gombrich dokáže čtenáře vtáhnout a nepustit. Doporučuji všem!


Specifikace Ernst H. Gombrich: Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 273 Kč

Proslulý kunsthistorik (mj. Příběh umění) se ve své knize zaměřil na mladší čtenáře (ale to neznamená, že by text nebyl zajímavý a užitečný pro dospělé). Jeho Dějiny světa čtenáře provedou historií od nejstarších počátků až do dvacátého století, seznámí ho s důležitými historickými osobnostmi a událostmi, ale také ho poučí o souvislostech a spojitostech mezi různými údobími a územími. Gombrich své dějiny lidstva vypráví jako příběh, ne vždy právě útěšný a pochopitelně nezavršený. Otevřený konec však znamená naději » ... a dál?

Produkt Ernst H. Gombrich: Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře

Ernst H. Gombrich: Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře - parametry

Název produktu: Ernst H. Gombrich: Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 273 Kč
Maximální cena: 307 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tuto knihu napsal Ernst H. Gombrich, budoucí světoznámý kunsthistorik, krátce po studiích jako šestadvacetiletý. Kniha měla okamžitý úspěch a přinesla mu všeobecné uznání. Autor se svým příznačným smyslem pro výstižnou zkratku a pointovanou formu podal komplikovaný vývoj lidstva od dob jeskynního člověka až do 1. světové války. Později připojil kapitolu o nejdůležitějších událostech dvacátého století – o 2. světové válce a zániku komunismu. Čtenáři i odborná kritika oceňují autorův vypravěčský talent, umění vytvořit velkorysý oblouk historie lidstva. Gombrich je schopen velmi osobního pohledu na historické události, o nichž se zaujetím vypráví. Ačkoliv své dějiny původně určil mladým čtenářům, představují čtenářský zážitek pro nejširší vrstvy. Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře - Ernst Hans Gombrich. Proslulý kunsthistorik (mj. Příběh umění) se ve své knize zaměřil na mladší čtenáře (ale to neznamená, že by text nebyl zajímavý a užitečný pro dospělé). Jeho Dějiny světa čtenáře provedou historií od nejstarších počátků až do dvacátého století, seznámí ho s důležitými historickými osobnostmi a událostmi, ale také ho poučí o souvislostech a spojitostech mezi různými údobími a územími. Gombrich své dějiny lidstva vypráví jako příběh, ne vždy právě útěšný a pochopitelně nezavršený. Otevřený konec však znamená naději do budoucna. Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře - Ernst Hans Gombrich od nakladatelství Argo v kategorii Encyklopedie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.