ERNIE BALL EB 2222
ERNIE BALL EB 2222

TOP 12 4. Nejprodávanější
ERNIE BALL EB 2222

od 179 Kč
sada strun na elektrickou kytaru 009-046, niklové, hybridní Jsou jedny z nejuznávanějších a nepoužívanějších strun současnosti.Pro výrobu je použito nejmodernějších technologií.Každá sada strun prochází nejpřísnější kontrolou,která zabezpečuje ty nejvyšší požadavky a nároky kytaristu všech stylů po celém světe.   Struny jsou vinuty kolem šestihranného pocínovaného ocelového jádra.Hladké struny jsou speciálně vytvořeny z temperovaného cínu…
Music-city.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 99 Kč Skladem
179 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: ERNIE BALL EB 2222
Výrobce: ERNIE BALL
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetříte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

sada strun na elektrickou kytaru 009-046, niklové, hybridní

Jsou jedny z nejuznávanějších a nepoužívanějších strun současnosti.Pro výrobu je použito nejmodernějších technologií.Každá sada strun prochází nejpřísnější kontrolou,která zabezpečuje ty nejvyšší požadavky a nároky kytaristu všech stylů po celém světe.

 

Struny jsou vinuty kolem šestihranného pocínovaného ocelového jádra.Hladké struny jsou speciálně vytvořeny z temperovaného cínu pokryty nejkvalitnější uhlíkovou ocelí.Novinkou je ,že každé balení strun je hermeticky uzavřeno proti vnějším vlivům.

Výrobce Ernie BallSérie SlinkyTvrdost horní struny .009 inchTvrdost dolní struny .046 inchPočet strun 6 ksVinutí Válcové (round wound)Jádro Ocelové "HexCore" šestihrannéPoužití strun Elektrická kytaraMateriál Poniklovaná ocelKalibrace .009 .011 .016 .026 .036 .046Vyrobeno USA

 

Struny pro elektrickou kytaru

ERNIE BALL NICKEL WOUND Struny pro elektrické kytary a baskytary z řady Nickel Wound jsou standardem v oblasti všestrannosti. Jak je u Ernie Ball zvykem, jsou vyráběny tak, aby splnily ty nepřísnější standardy a nabízely konzistentní zvuk, příjemné hraní a dlouhou životnost. Jsou tvořeny standardním válcovým vinutím z poniklované oceli, které je na šesithranném ocelovém jádru. Nevinuté struny jsou z pocínované oceli. Výsledkem je velmi vyvážený tón.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.