Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Erna Droesbeke: Vykládací karty Lenormand

Knihy naučná literatura

Erna Droesbeke: Vykládací karty Lenormand

Hodnocení: 1x
  • 4

Kyvadlo z tygřího oka ke vhodné pro všechny, kdo mají při věštění problémy se zkrocením mysli. Tygří oko napomáhá lepšímu soustředění a přivádí člověka do stavu jednoty, což je pro věštění velmi prospěšné. Kyvadlo - prodloužená ruka intuice Kyvadlo je prostředníkem mezi námi a naší intuicí, je jako prodloužená ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vykládací karty Lenormand
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Erna Droesbeke: Vykládací karty Lenormand koupíte i tady

Specifikace Erna Droesbeke: Vykládací karty Lenormand

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 130 Kč

Mademoaiselle Lenormand (1772-1843) je dodnes považována za jednu z nejslavnějších věštkyň. Mezi její klientelu patřili například i Robespierre či Napoleon. Vykládací karty Lenormand vypovídají o udál ... a dál?

Produkt Erna Droesbeke: Vykládací karty Lenormand

Erna Droesbeke: Vykládací karty Lenormand - parametry

Název produktu: Erna Droesbeke: Vykládací karty Lenormand
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kyvadlo z tygřího oka ke vhodné pro všechny, kdo mají při věštění problémy se zkrocením mysli. Tygří oko napomáhá lepšímu soustředění a přivádí člověka do stavu jednoty, což je pro věštění velmi prospěšné. Kyvadlo - prodloužená ruka intuice

Kyvadlo je prostředníkem mezi námi a naší intuicí, je jako prodloužená ručička naší intuice, která přesně ukazuje, co nám chce naše Vyšší Já sdělit. Intuice k nám promlouvá každou chvíli (v obrazech, metaforách, náhlých myšlenkách a nápadech, ve vizích nebo ve snech), ale jazyk, kterým mluví se ani trochu nepodobá tomu našemu, proto je pro náš intelekt sdělení naší intuice často těžko pochopitelné a lehce přehlédnutelné. Chaos naší mysli nám často nedovolí vnímat tyto jemné impulzy, a pokud je zachytíme, často nerozeznáme důležité intuitivní sdělení od nepodstatných myšlenek. Máme-li zájem porozumět své intuici, musíme posilovat naše spojení s ní. Nejjednodušším způsobem, jakým to lze provést, je použití kyvadla. Pravidelným tréninkem se naše vnímání zjemní a my rozpoznáme hlas své intuice a dovedeme ho správně pochopit. Není neobvyklé, že po nějaké době už kyvadlo potřebovat nebudeme, hlas své intuice budeme registrovat okamžitě a porozumíme mu i bez kyvadla. Více informací o intuici naleznete v článku Intuice, podrobnější informace o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadla.

Kyvadlo z tygřího oka

Tygří oko je pojmenováno podle jeho vzhledu připomínajícího duhovku oka. Je to křemen prorostlý jiným nerostem, v tomto případě krokydolitem, který kamenu dodává charakteristickou strukturou. Tygří oko má zlatožlutou, zlatooranžovou nebo zlatohnědou barvu. Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese. Více výrobků a informací o tomto polodrahokamu naleznete pod heslem tygří oko.

Délka řetízku

18 cm

LP Chcete vědět kdo, co, s kým, proč, jak a kdy? Pak jste na správné adrese. Karty Lenormand mluví naprosto jasným jazykem, nabízí úžasně reálný vhled do vaší situace. Mademoiselle Lenormand (1772-1843) je dodnes považována za jednu z nejslavnějších věštkyň. Mezi její klientelu patřili například Robespierre či Napoleon. Vykládací karty Lenormand vypovídají o událostech minulých, současných i budoucích a nabízejí skutečnou orientaci v životě. Na každé kartě najdete kromě stručného textu s významem také odpovídající obrázek a symbol hrací karty. Podrobná příručka, která je součástí tohoto dárkového kompletu, obsahuje srozumitelný návod k vykládání a tradiční i moderní interpretaci jednotlivých karet.

Popis: 1× kniha, sešitová, 36 stran, 10 × 15,5 cm, česky

Vydal: Synergie / 2005

MK


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.