Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Erich von Dńniken Tajemství mayské studny

Próza - beletrie

Erich von Dńniken Tajemství mayské studny cena od 0 Kč

Erich von Dńniken Tajemství mayské studny

Hodnocení: 1x
  • 4

V20026747 VynikajĂ­cĂ­ příbÄ›h plnĂ˝ ironie a vtipu, kterĂ˝ se v jinĂ© podobÄ› skuteÄŤnÄ› odehrál… Dva chlapci z doby MayĹŻ majĂ­ bĂ˝t obÄ›továni bohu Kukulkanovi a jejich osudem je utonout v posvátnĂ©m jezĂ­rku. S pomocĂ­ veleknÄ›ze se pokusĂ­ zachránit a proplavat prastarou štolou ĂşstĂ­cĂ­ v podzemĂ­ ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Erich von Dńniken Tajemství mayské studny - parametry

Název produktu: Erich von Dńniken Tajemství mayské studny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V20026747 VynikajĂ­cĂ­ příbÄ›h plnĂ˝ ironie a vtipu, kterĂ˝ se v jinĂ© podobÄ› skuteÄŤnÄ› odehrál… Dva chlapci z doby MayĹŻ majĂ­ bĂ˝t obÄ›továni bohu Kukulkanovi a jejich osudem je utonout v posvátnĂ©m jezĂ­rku. S pomocĂ­ veleknÄ›ze se pokusĂ­ zachránit a proplavat prastarou štolou ĂşstĂ­cĂ­ v podzemĂ­ pyramidy. ZáhadnĂ˝m skokem v ÄŤase se však oba chlapci náhle ocitnou na konci 2. tisĂ­ciletĂ­. O vÄ›domosti a vzpomĂ­nky - ze svĂ© doby pĹ™ed sedmi stoletĂ­mi - Xixli a Yum nepĹ™išli. Naopak to, co prožívajĂ­ v naší přítomnosti, jim vyráží dech. Se svĂ˝mi znalostmi pĹ™inesenĂ˝mi z minulosti dokážou vyĹ™ešit nejednu dnešnĂ­ archeologickou hádanku. Jak na to zareaguje oficiálnĂ­ vÄ›da? Vynikající příběh plný ironie a vtipu, který se v jiné podobě skutečně odehrál… Dva chlapci z doby Mayů mají být obětováni bohu Kukulkanovi a jejich osudem je utonout v posvátném jezírku. S pomocí velekněze se pokusí zachránit a proplavat prastarou štolou ústící v podzemí pyramidy. Záhadným skokem v čase se však oba chlapci náhle ocitnou na konci 2. tisíciletí. O vědomosti a vzpomínky - ze své doby před sedmi stoletími - Xixli a Yum nepřišli. Naopak to, co prožívají v naší přítomnosti, jim vyráží dech. Se svými znalostmi přinesenými z minulosti dokážou vyřešit nejednu dnešní archeologickou hádanku. Jak na to zareaguje oficiální věda? Tajemství mayské studny


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.