Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Erich von Däniken: Zlomek času

Próza - beletrie

Erich von Däniken: Zlomek času cena od 0 Kč

Erich von Däniken: Zlomek času

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V20026758 V tĂ©to knize se ÄŤtenáři pĹ™edstavuje zcela jinĂ˝ Erich von Däniken - autor se smyslem pro humor, fantastickĂ˝ pisatel a píšícĂ­ fantasta, o nÄ›mĹľ prestiĹľnĂ­ ÄŤasopis Stern napsal: "V ĂşdÄ›snÄ› nudnĂ© literatuĹ™e souÄŤasnosti ovládá Erich von Däniken jako jeden z mála umÄ›nĂ­ vyprávÄ›t ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Erich von Däniken: Zlomek času - parametry

Název produktu: Erich von Däniken: Zlomek času
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V20026758 V tĂ©to knize se ÄŤtenáři pĹ™edstavuje zcela jinĂ˝ Erich von Däniken - autor se smyslem pro humor, fantastickĂ˝ pisatel a píšícĂ­ fantasta, o nÄ›mĹľ prestiĹľnĂ­ ÄŤasopis Stern napsal: "V ĂşdÄ›snÄ› nudnĂ© literatuĹ™e souÄŤasnosti ovládá Erich von Däniken jako jeden z mála umÄ›nĂ­ vyprávÄ›t příbÄ›hy." V tomto povĂ­dkovĂ©m dĂ­lku autor lĂ­ÄŤĂ­ svĂ© vlastnĂ­ zážitky, doplnÄ›nĂ© fantaziĂ­. ZabĂ˝vá se cestovánĂ­m v ÄŤase i chybnĂ˝mi smÄ›ry vĂ˝voje naší spoleÄŤnosti. EvD - jak ho nazĂ˝vajĂ­ jeho přátelĂ© - pĹ™ináší dobrodruĹľstvĂ­ z celĂ©ho svÄ›ta a dokazuje, Ĺľe nikdy neztratil humor a schopnost vcĂ­tit se do danĂ˝ch problĂ©mĹŻ a situacĂ­. Publikace: Zlomek času - Erich von Däniken. V této knize se čtenáři představuje zcela jiný Erich von Däniken - autor se smyslem pro humor, fantastický pisatel a píšící fantasta, o němž prestižní časopis Stern napsal: "V úděsně nudné literatuře současnosti ovládá Erich von Däniken jako jeden z mála umění vyprávět příběhy."V tomto povídkovém dílku autor líčí své vlastní zážitky, doplněné fantazií. Zabývá se cestováním v čase i chybnými směry vývoje naší společnosti. EvD - jak ho nazývají jeho přátelé - přináší dobrodružství z celého světa a dokazuje, že nikdy neztratil humor a schopnost vcítit se do daných problémů a situací. Publikace: Zlomek času - Erich von Däniken.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.