Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Erich von Däniken: Omyly v zemi Mayů

Knihy

Erich von Däniken: Omyly v zemi Mayů

Hodnocení: 1x
  • 4

Omyly v zemi Mayů - Däniken Erich von. Omyly v zemi Mayů V odborné literatuře o Mayích se to jen hemží nesrozumitelnými pojmy: Co například znamená dvouhlavý had? Nebo čtyřrozměrná příšera, kvadratický dračí nos, anebo drak s tupým nosem? V obdobných pojmech zdaleka nesmíme dešifrovat jen to, co nám ve škole vtloukli ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78909
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Erich von Däniken: Omyly v zemi Mayů

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 278 Kč

V odborné literatuře o Mayích se to jen hemží nesrozumitelnými pojmy: Co například znamená dvouhlavý had? Nebo čtyřrozměrná příšera, kvadratický dračí nos, anebo drak s tupým nosem? V obdobných pojmech zdaleka nesmíme dešifrovat jen to, co nám ve škole vtloukli do hlayy, tvrdí Erich von Däniken. Polemizuje s nevěrohodnou interpretací uvedených pojmů a přisuzuje jim podstatně věrohodnější obsah. Dokládá, že antické civilizace uctívaly rozličné bohy. Jenže o jaké šlo bohy? Jednalo se výhradně o vládce přírody, » ... a dál?

Produkt Erich von Däniken: Omyly v zemi Mayů

Erich von Däniken: Omyly v zemi Mayů - parametry

Název produktu: Erich von Däniken: Omyly v zemi Mayů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 278 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Omyly v zemi Mayů - Däniken Erich von. Omyly v zemi Mayů V odborné literatuře o Mayích se to jen hemží nesrozumitelnými pojmy: Co například znamená dvouhlavý had? Nebo čtyřrozměrná příšera, kvadratický dračí nos, anebo drak s tupým nosem? V obdobných pojmech zdaleka nesmíme dešifrovat jen to, co nám ve škole vtloukli do hlayy, tvrdí Erich von Däniken. Polemizuje s nevěrohodnou interpretací uvedených pojmů a přisuzuje jim podstatně věrohodnější obsah. Dokládá, že antické civilizace uctívaly rozličné bohy. Jenže o jaké šlo bohy? Jednalo se výhradně o vládce přírody, takzvané bohy pohanské, jak tvrdí archeologové? Autor takové názory odmítá, neboť bozi se povětšinou představovali jako brilantní učitelé. Pohanští bozi by rozhodně pozemšťanům nepředávali poznatky o kosmu, o běhu planet, o sluneční soustavě či astronomické kalendáře. Kdo tedy byli tito bozi disponující vědeckými poznatky? V deštném pralese Guatemaly našli archeologové patnáct kamenných destiček s mayskými nápisy. Podařilo se rozluštit tento nápis: Toto zde zanechali vládci nebeské rodiny. Jaké nebeské rodiny? Odkud dostali lidé z doby kamenné přesné informace o sluneční soustavě nebo o vzdáleném Plutu? Že to vskutku věděli, dokazuje gigantické město pyramid Teotihuacan v Mexiku, jenž svou architekurou kopíruje podobu sluneční soustavy. Pročpak asi oni bozi, jejichž podoba je vtesána do kamenů, nosili kosmonautické přílby, dýchací přístroje a pouzdra s klávesnicemi? Publikace obsahuje 202 barevných fotografií, jež ohromí i nejzarytější skeptiky. Omyly v zemi Mayů - Däniken Erich von od nakladatelství Dialog v kategorii | Hobby | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz , Druh sortimentu : Kniha, Omyly v zemi Mayů, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno Kniha,2012


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.