Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Eric S Nylund: Halo 4 - Duchové Onyxu

Próza - beletrie

Eric S Nylund: Halo 4 - Duchové Onyxu

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Eric Nylund, Duchové Onyxu je čtvrtý román ze série Halo , jehož autorem je Eric Nylund . Onyx je planeta, na které se příběh odehrává. Přiběhy o supervojácích, kteří odrážejí útoky tisíců válečníků Smečky, se staly legendami. Sparťané jsou elitní vojáci armády, kteří trénují na temné planetě. Byl zveřejněn ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eric S Nylund: Halo 4 - Duchové Onyxu koupíte i tady

Specifikace Eric S Nylund: Halo 4 - Duchové Onyxu

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 152 Kč

Program SPARŤAN II byl zveřejněn. Příběhy o supervojácích, kteří odrážejí útoky tisíců válečníků Smečky, se staly legendami. Ale kolik Sparťanů ještě zbývá? Zatímco Náčelník brání obleženou Zemi a mnoho frakcí uvnitř Smečky pokračuje v křížové výpravě za vyhlazením lidstva, přísně tajná buňka uvnitř Úřadu zpravodajské služby námořnictva, známá jako "Sekce tři", přijde s plánem, který by mohl UNSC získat trochu životně důležitého času. Budou k němu však potřebovat stovky dobrovolných vojáků a jednoho » ... a dál?

Produkt Eric S Nylund: Halo 4 - Duchové Onyxu

Eric S Nylund: Halo 4 - Duchové Onyxu - parametry

Název produktu: Eric S Nylund: Halo 4 - Duchové Onyxu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Eric Nylund, Duchové Onyxu je čtvrtý román ze série Halo , jehož autorem je Eric Nylund . Onyx je planeta, na které se příběh odehrává. Přiběhy o supervojácích, kteří odrážejí útoky tisíců válečníků Smečky, se staly legendami. Sparťané jsou elitní vojáci armády, kteří trénují na temné planetě. Byl zveřejněn program SPARŤAN II. Kolik Sparťanů ještě zbývá? Náčelník chrání obleženou Zemi a spousta frakcí uvnitř Smečky pokračuje v křížové výpravě za vyhlazením lidstva. Přísně tajná buňka uvnitř Úřadu zpravodajské služby námořnictva, známá pod názvem "Sekce tři" přichází s plánem, který by mohl UNSC získat špetku životně důležitého času. K tomu však budou zapotřebí stovky dobrovolných vojáků a jeden Sparťan. Poslouží jim opuštěná planeta Onyx, kde může být projekt spuštěn. Jenomže když Náčelník zničí Halo, uvnitř Onyxu se něco spustí - prastará technologie Předchůdců. Začíná válka mezi lidmi a Smečkou. Avšak prastará probuzená síla má možná vyvinuté systémy za účelem odstranění veškerého života na galaxii a své vlastní plány. Ukázka z knihy: Z mračen se vynořilo šest křižníků Smečky. Delších než jeden kilometr, jejich protáhlé bachraté trupy vrhaly stíny na celé bojiště. Pokud byly lodě zaparkované ve formaci a doplňovaly palivo nad komplexem, STARS si mohl natolik velkou strukturu splést se součástí továrny. „Musíme jim pomoct,“ zašeptala Lucy přes TEAMCOM. „Ne,“ zamítl Min a udělal úsečné gesto rukou. „Rozkaz Omega.“ „My neutíkáme,“ vložil se mezi ně Adam. „Ne,“ souhlasil Tom. „My ne. Ten rozkaz byl… omyl.“ Navzdory kontrole prostředí uvnitř PAI zbroje cítil, jak ho zamrazilo. Z křižníků pršeli Andělé, byly jich tucty a shromažďovali se v rojích. Tmavé světélkující paprsky se objevily u břicha každého křižníku, transportní paprsky, po nichž na planinu pochodovaly stovky Elitářů. „Ale nemůžeme jim ani pomoct,“ zašeptal ke svému týmu Tom. Druh sortimentu : Kniha, Duchové Onyxu, Jazyk : Čeština, Počet stran : 288


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.