MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu

Próza - beletrie

Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073673734

Woody Allen - Hovory o filmu - Eric Lax Woody Allen je jedním z mála amerických filmařů, kteří se dokázali prosadit především jako tvůrci autorských filmů. K tomu, aby se tak stalo, potřeboval široké spektrum různých zájmů a mnoho talentu. Woody Allen je nejen režisérem, ale i hercem, spisovatelem a v neposlední řadě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239

Jaké má kniha
Woody Allen - Hovory o ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu

Čerstvá hodnocení Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu

  • 4

Páťa J., 27. listopadu 2015

Souhlas s komentářem níže, dobrou knížku kazí převedení do češtiny, překladatelka ani redaktor se nepředvedli. Další, kdo rozhodně není žena, je Babe Ruth, dohledat to na internetu zabere asi tak vteřinu. Ale těch chyb je tam bezpočet.


Specifikace Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 310 Kč

Woody Allen je jedním z mála amerických filmařů, kteří se dokázali prosadit především jako tvůrci autorských filmů. K tomu, aby se tak stalo, potřeboval široké spektrum různých zájmů a mnoho talentu. Woody Allen je nejen režisérem, ale i hercem, spis .. ... a dál?

Produkt Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu

Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu - parametry

Název produktu: Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 310 Kč
Maximální cena: 310 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Woody Allen - Hovory o filmu - Eric Lax Woody Allen je jedním z mála amerických filmařů, kteří se dokázali prosadit především jako tvůrci autorských filmů. K tomu, aby se tak stalo, potřeboval široké spektrum různých zájmů a mnoho talentu. Woody Allen je nejen režisérem, ale i hercem, spisovatelem a v neposlední řadě i jazzmanem a hráčem na klarinet. I přesto, že na Newyorské univerzitě skončil už v prvním semestru, hned poté se nechal zaměstnat v NBC jako scenárista. Přitom se snažil prosadit jako tvůrce vtipných gagů pro komiky a pro různá vystoupení v nočních podnicích. E. Lax, americký novinář, začal svá interview s W. Allenem v roce 1971 a po dlouhých třicet šest let měl možnost sledovat vývoj nezaměnitelného režiséra, dramatika a herce od experimentátora až po světově uznávaného tvůrce. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Osobnosti | Režiséři | Zahraniční režiséři od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu

Páťa J., 27. listopadu 2015Souhlas s komentářem níže, dobrou knížku kazí převedení do češtiny, překladatelka ani redaktor se nepředvedli. Další, kdo rozhodně není žena, je Babe Ruth, dohledat to na internetu zabere asi tak vteřinu. Ale těch chyb je tam bezpočet.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Eric Lax: Woody Allen - Hovory o filmu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.