Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Epocha Dějiny českého státu v dokum.

Knihy naučná literatura

Epocha Dějiny českého státu v dokum.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Dějiny českého státu v dokumentech - Zdeněk Veselý. Záměrem publikace je seznámit čtenáře se základními dokumenty více jak tisícileté historie českého státu, ukázat na zachovaných písemných pramenech dramatičnost a náročnost zápasu českého národa o svou státnost. Při výběru dokumentů editor usiloval ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Epocha Dějiny českého státu v dokum.

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 617 Kč

Reprezentativní souhrnná a populárně vědecky koncipovaná publikace obsahuje výběr více než sta nejdůležitějších autentických dokumentů, které odrážejí historické milníky ve vývoji českého národa a státu. K nesporným kladům publikace patří jak pečlivý a vědecky fundovaný výběr publikovaných dokumentů, tak i snaha editora publikovat dokumenty pokud možno v komplexním znění, v rámci možností dokonce v plném znění. Oproti minulému vydání z roku 1994 editor publikaci rozšířil o další dokumenty a na základě nových » ... a dál?

Produkt Epocha Dějiny českého státu v dokum.

Epocha Dějiny českého státu v dokum. - parametry

Název produktu: Epocha Dějiny českého státu v dokum.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 617 Kč
Maximální cena: 617 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Dějiny českého státu v dokumentech - Zdeněk Veselý. Záměrem publikace je seznámit čtenáře se základními dokumenty více

jak tisícileté historie českého státu, ukázat na zachovaných

písemných pramenech dramatičnost a náročnost zápasu českého národa

o svou státnost. Při výběru dokumentů editor usiloval vyváženě

postihnout všechny etapy vývoje českého státu od vzniku Českého

knížectví až do vzniku samostatné České republiky. Spolu s

dokumenty, které jsou všeobecně známy, jsou publikovány i některé

méně známe dokumenty, včetně těch, které jsou veřejnosti známy jen

podle názvu a již nikoli podle obsahu, a dále jsou publikovány i

dokumenty, které jsou v originálním znění známy jen odborníkům. Publikace: Dějiny českého státu v dokumentech - Zdeněk Veselý. Reprezentativní souhrnná a populárně vědecky koncipovaná publikace obsahuje výběr více než sta nejdůležitějších autentických dokumentů, které odrážejí historické milníky ve vývoji českého národa a státu. K nesporným kladům publikace patří jak pečlivý a vědecky fundovaný výběr publikovaných dokumentů, tak i snaha editora publikovat dokumenty pokud možno v komplexním znění, v rámci možností dokonce v plném znění. Oproti minulému vydání z roku 1994 editor publikaci rozšířil o další dokumenty a na základě nových poznatků dopracoval i vstupní komentáře. Unikátnost publikace spočívá v tom, že je stále jedinou komplexní a přehlednou antologií k více než tisíciletým dějinám českého národa a státu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.