Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Figurky a zvířátka » Srovnání cen EPLINE Ep line Filly svatba svatební hostina s 2 poníky

Figurky a zvířátka

EPLINE Ep line Filly svatba svatební hostina s 2 poníky

Hodnocení: 1x
  • 4

Schyluje se k velké slávě. Buď u toho! Svatební hostina s 2 poníky EPLINE Ep line Filly svatba tě přenese do centra slavnostního dění v zemi Filly. Dva krásní poníci si řeknou své ANO před svatebním oltářem vytesaným z ledu. Atmosféra jiskří napětím. Prstýnky jsou připraveny. Svatební pochod může začít. Jakmile obřad skončí, novomanželé si pochutnají na slaďounkém dortu. A budou ti vděční za nejhezčí den života. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? EPLINE Ep line Filly svatba svatební hostina s 2 poníky koupíte i tady

Specifikace EPLINE Ep line Filly svatba svatební hostina s 2 poníky

Kategorie Figurky a zvířátka
Výrobce EPLINE
Nejnižší cena 299 Kč

„Přinášíme vám nové Fily Winter. Kdo by nechtěl oslavit tak krásný a romantický den jakým je den svatební. Na zámku vytesaném z ledu se totiž slaví svatba snoubenců z království Filly Unicorn, Filly Princess, Filly Fairy, Filly Withy a Filly Elves. Oslavujte také s Fily Winter Wedding svatební den a sbírejte koníčky z této limitované edice. Hračka určena především pro děvčata. Podívejte se i na další sady Fily Winter, které vám Bambule nabízí. Balení obsahuje:2× koník, 1× svatební altán, 2× svatební doplněk, 2× » ... a dál?

Produkt EPLINE Ep line Filly svatba svatební hostina s 2 poníky

EPLINE Ep line Filly svatba svatební hostina s 2 poníky - parametry

Název produktu: EPLINE Ep line Filly svatba svatební hostina s 2 poníky
Výrobce: EPLINE
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 445 Kč
Ušetríte až: 146 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dnes je v zemi Filly koníčků tuze slavný den. Pět párů z různých Filly království se rozhodlo uzavřít společně sňatek. V krásném zámku vytesaném z ledu společně oslaví svatební den snoubenci z Království Filly Unicorn, Filly Princess, Filly Fairy, Filly Witchy a Filly Elves. Nevěsty jsou tak krásně ustrojené a těší se na svůj nejromantičtější den, kterého se zúčastní všichni koníčci z celé Filly země. Svatební dort je vyroben z ledu a sněhu a mění chutě, podle oblíbených chutí všech Filly. Oslavte s Filly Winter Wedding svatební den a sbírejte koníčky z této limitované série.

Zúčastněte se romantického svatebního obřadu s touto Filly sadou. Navlékněte koníkům prstýnky před ledovým svatebním oltářem a nechte novomanžele vychutnat si velký sněhový svatební dort. Balení obsahuje 2 koníky, svatební oltář, 2 prstýnky, 2 karty a letáček. Vhodné pro děti od 3 let.

Přinášíme vám nové Fily Winter. Kdo by nechtěl oslavit tak krásný a romantický den jakým je den svatební. Na zámku vytesaném z ledu se totiž slaví svatba snoubenců z království Filly Unicorn, Filly Princess, Filly Fairy, Filly Withy a Filly Elves. Oslavujte také s Fily Winter Wedding svatební den a sbírejte koníčky z této limitované edice. Hračka určena především pro děvčata. Podívejte se i na další sady Fily Winter, které vám Bambule nabízí. Balení obsahuje:2× koník, 1× svatební altán, 2× svatební doplněk, 2× prstýnek, 2× karta, 1× letáček Rozměr balení: 15×28×9 Věk 3+

Ep line Filly Winter Wedding svatební párty

Koníčci ze země Filly slaví slavný den. Pět párů se rozhodlo uspořádat společnou svatební hostinu. Doplň svou kolekci svatebních koníčků o ledový oltář a prstýnky, aby obřad už mohl skutečně začít. Ženiši i nevěsty začínají být jistě netrpěliví.

Obsah balení: 2 koníci, ledový svatební oltář, 2 prstýnky, 2 karty, letáček, ledový svatební dort

Vhodné pro děti od 3 let.

Materiál: plast

Rozměry: 15 x 28 x 9 cm


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.