MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode

Hračky

EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode

Hodnocení: 1x
 • 4
EAN: 0191726006237

Frčíte v téhle vášni? Nebo v tom jede vaše ratolest? EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode potěší hráče a hračičky každého věku. V kolekci se na vás těší Ragnarok, Rex, Cuddle Team Leader a Brite Bomber. Všichni s sebou mají patřičnou výbavičku. A všechny figurky jsou perfektně pohyblivé 19 kloubů umožní zaujmout roztodivné pozice a postoje, které si nezadají s virtuální předlohou. Postavičky o výšce 10 cm se budou skvěle vyjímat na dřevěných podstavcích. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode

Specifikace EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode

Kategorie Hračky
Výrobce EPIC GAMES
Nejnižší cena 1 399 Kč

Bojovníci s výstrojí a výzbrojí Fortnite Squad Mode jsou připraveni na akční situaci. Figurky jsou opatřeny kloubovými spoji. Jednotlivé prvky umožní stavět arénu jako ve hře. Obsah balení: 4 plně ohebné sběratelské figurky: Ragnarok, Rex, cuddle team leader a Brite Bomber s 19 ohebnými body 4 nářadí, 5 zbraní, 4 stavební prvky a sběratelskou brožuru Kupte dětem sběratelské » ... a dál?

Produkt EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode

EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode - parametry

Název produktu: EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode
Výrobce: EPIC GAMES
Minimální cena: 1 399 Kč
Maximální cena: 1 899 Kč
Ušetríte až: 500 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Figurky set 4ks, výška 10cm, 19 ohebných bodů, 4 nářadí, 5 zbraní, 4 stavební prvky v balení pro sestavení areny. Figurky z kultovního světa FortniteSada Fortnite Squad Mode obsahuje 4 originální figurky z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale, které zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Každá z postaviček je opatřena 19 pohyblivými klouby, díky kterým ji snadno nastavíte do různých pozic. V balení navíc naleznete 4 kusy nářadí, 5 zbraní a 4 stavební prvky pro sestavení areny.Vlastnosti sady Fortnite Squad ModeSběratelská edice ze hry FortniteOficiální licencovaný produktSet 4 figurek s 19 ohebnými bodyVysoce detailní zpracování4 ks nářadí, 5 ks zbraní, 4 stavební prvkyKompatibilní s kovovými a kamennými stavebními materiályPro děti od 8 letVelikost figurky 10 cmPosbírejte je všechnySbírejte postavičky a další autentické předměty z herní série Fortnite a vytvořte si vlastní unikátní fanouškovskou kolekci. V nabídce naleznete velké množství zbraní, stavebních prvků a dalších

Sešikovat a vtrhnout dovnitř! Fortnite Squad Mode balení se čtyřmi figurkami přivádí k životu hlavní hrdiny. Balení je plné epických a legendárních outfitů a víc než to! Ke každé z postaviček patří její zbraň a nástroj pro sbírání. - 10 cm akční figurky Ragnaroka, Rexe, Cuddle Team Leadera a Brite Bomber – inspirováno čtyřmi z nejpopulárnějších outfitů z Fortnite. - Každá z figurek má 19 pohyblivých částí. - Figurky mají velmi detailní zpracování. - Ragnarok, Rex, Cuddle Team Leader a Brite Bomber jsou vybaveni zbraněmi: Heavy Shotgun, Dual Pistols, Semi-Auto Rifle a Scoped Assault Rifle - 4 dřevěné stavební materiály se dají použít jako podložka pro vystavení vaší figurky. Sbírejte stavební materiály a propojujte je do struktur! Dřevěné desky jsou kompatibilní s kovovými a kamennými stavebními materiály.

Bojovníci s výstrojí a výzbrojí Fortnite Squad Mode jsou připraveni na akční situaci. Figurky jsou opatřeny kloubovými spoji. Jednotlivé prvky umožní stavět arénu jako ve hře. Obsah balení: 4 plně ohebné sběratelské figurky: Ragnarok, Rex, cuddle team leader a Brite Bomber s 19 ohebnými body 4 nářadí, 5 zbraní, 4 stavební prvky a sběratelskou brožuru

Kupte dětem sběratelské figurky! Vhodné pro děti od 8 let

Materiál: plast

Výška figurky: 10 cm

Celkový rozměr: 27,31 x 22,86 x 6,05 cm

Sběratelský set z populární střílečkové videohry. Fortnite je kooperativní survival video hra s prvky stavění. V listopadu 2018 měla hra přes 200 milionů registrovaných hráčů a těší se velké oblibě po celém světě. Každá figurka je vysoká cca 10 cm a v ruce drží sobě vlastní zbraň ze hry. Kloubové spoje propůjčují figurce věrohodný pohyb. Balení obsahuje 4 figurky figurky spolu s příslušenstvím a podstavci. Vhodné pro děti od 8 let.

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky těmto čtyřem plně ohebných figurek o velikosti 10 cm. B


Přidat recenzi pro EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata

EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata

 • 4

Hračky |

Figurka pro kluky i holky, doporučený věk od 8 let, výška 10 cm . Oblíbené postavičky z kultovního světa FortniteOriginální set obsahuje roztomilou lamu Drama Loot Pinata, která v sobě ukrývá postavičku Rust Lorda z kultovní počítačové hry Fortnite Battle »

od 1 029 Kč

ve 3 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Early game sada pro přežiti A

EPIC GAMES Fortnite Early game sada pro přežiti A

 • 4

Hračky |

Figurka pro kluky i holky, doporučený věk od 8 let, výška 10 cm . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Omega z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička je »

od 499 Kč

v 9 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Teknique

EPIC GAMES Fortnite Teknique

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Teknique z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární »

od 358 Kč

v 11 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Carbide

EPIC GAMES Fortnite Carbide

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Carbide z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární »

od 309 Kč

v 7 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Bandolier

EPIC GAMES Fortnite Bandolier

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Bandolier z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. »

od 309 Kč

v 11 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Raptor

EPIC GAMES Fortnite Raptor

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Raptora z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární »

od 309 Kč

v 10 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Drift

EPIC GAMES Fortnite Drift

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Drift z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární »

od 389 Kč

v 5 obchodech

TM Toys Fortnite Skull Trooper

TM Toys Fortnite Skull Trooper

 • 4

Hračky |

Figurka - 19 ohebných bodů, výška 10cm, nářadí, stavební prvek v balení. Originální figurka Skull Trooper z kultovní počítačové hry Fornite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Skull Trooper je opatřena 19 »

od 349 Kč

v 5 obchodech

TM Toys Fortnite Calamity

TM Toys Fortnite Calamity

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Calamity z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Calamity »

od 349 Kč

v 6 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Wild Card S1

TM Toys Fortnite Hero Wild Card S1

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero Wild Card S1 z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička »

od 519 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite zbraň Rainbow Smash

TM Toys Fortnite zbraň Rainbow Smash

 • 4

Hračky |

Dětská zbraň vhodná pro kluky, vhodné od 5 let . Model zbraně z legendární počítačové hry Fortnite potěší každého fanouška. Dětská zbraň Fortnite Rainbow Smash je propracovaná do nejmenších detailů tak, aby co nejvíce odpovídala herní předloze. Zbraň s »

od 599 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Havoc

TM Toys Fortnite Hero Havoc

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero Havoc z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Hero Havoc je opatřena 40 »

od 629 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite builder set s figurkou Black Knight

TM Toys Fortnite builder set s figurkou Black Knight

 • 4

Hračky |

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 5 let . Originální figurka Černého rytíře z kultovní počítačové hry Fortnite zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička je opatřena 19 pohyblivými klouby, díky kterým ji snadno nastavíte do »

od 649 Kč

ve 2 obchodech

Funko POP - Fortnite vinyl 431 High Rise Assault Trooper

Funko POP - Fortnite vinyl 431 High Rise Assault Trooper

 • 4

Hračky |

Figurka pro kluky i holky, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby vinylových figurek jejích hrdinů. Hračka Funko POP High Rise Assault Trooper je vysoká 9 centimetrů a »

od 319 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Rabbit Raider

TM Toys Fortnite Hero Rabbit Raider

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero Rabbit Raider z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Hero Rabbit »

od 519 Kč

ve 3 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Tricera Ops

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Tricera Ops

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 359 Kč

ve 3 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Valor

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Valor

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 359 Kč

ve 4 obchodech

TM Toys Fortnite Havoc

TM Toys Fortnite Havoc

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 5 let . Originální figurka Havoc z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Havoc je opatřena »

od 349 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Toxic Trooper

TM Toys Fortnite Toxic Trooper

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 5 let . Originální figurka Toxic Trooper z kultovní počítačové hry Fornite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Toxic »

od 349 Kč

ve 4 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Havoc

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Havoc

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 337 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Dark Bomber

TM Toys Fortnite Dark Bomber

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Dark Bomber z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Dark »

od 336 Kč

ve 4 obchodech

TM Toys Fortnite zbraň Death Valley

TM Toys Fortnite zbraň Death Valley

 • 4

Hračky |

Dětská zbraň vhodná pro kluky, vhodné od 5 let . Model zbraně z legendární počítačové hry Fortnite potěší každého fanouška. Dětská zbraň Fortnite Death Valley je propracovaná do nejmenších detailů tak, aby co nejvíce odpovídala herní předloze. Zbraň s »

od 569 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite Early game sada pro přežiti B the Visitor

TM Toys Fortnite Early game sada pro přežiti B the Visitor

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 5 let . Sada pro přežití FORTNITE Early Game zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Najdete v ní originální figurku z kultovní počítačové hry »

od 519 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Skull Trooper S2

TM Toys Fortnite Hero Skull Trooper S2

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero Skull Trooper S2 z kultovní počítačové hry Fornite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Hero Skull »

od 779 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite Hero the Visitor S1

TM Toys Fortnite Hero the Visitor S1

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero the Visitor S1 z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Hero the Visitor »

od 519 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Enforcer

TM Toys Fortnite Hero Enforcer

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 5 let . Originální figurka Hero Enforcer z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky.Postavička Hero »

od 519 Kč

ve 2 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Loot box sběratelské doplňky

EPIC GAMES Fortnite Loot box sběratelské doplňky

 • 4

Hračky |

Set obsahuje: 4 zbraně, back bling, 2 stavební prvky a další. Sbírejte doplňky z kultovního světa FortniteOriginální sběratelský set Loot box obsahuje doplňky z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale a zajisté udělá radost každému příznivci této »

od 389 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite loot plyšový Durr Burger

TM Toys Fortnite loot plyšový Durr Burger

 • 5

Hračky |

Plyšák pro holky a kluky, znáte z pohádky Fortnite, vhodné od 8 let . Roztomilý plyšový hamburger Durr Burger z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale udělá radost každému příznivci této populární střílečky. Hamburger Durr Burger je vyroben z »

od 369 Kč

ve 2 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Burnout

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Burnout

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 369 Kč

ve 2 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Zoey

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Zoey

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 359 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite Battle Hound

TM Toys Fortnite Battle Hound

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Battle Hound z kultovní počítačové hry Fornite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Battle Hound je opatřena »

od 349 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite loot plyšový Cuddle Team Leader

TM Toys Fortnite loot plyšový Cuddle Team Leader

 • 5

Hračky |

Plyšák pro holky a kluky, znáte z pohádky Fortnite, vhodné od 8 let . Roztomilá plyšový medvídek Cuddle Team Leader z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale udělá radost každému příznivci této populární střílečky. Medvídek Cuddle Team Leader je »

od 289 Kč

ve 2 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Dark Vanguard (Glow)

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Dark Vanguard (Glow)

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 299 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.