MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata

Hračky

EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata

Hodnocení: 1x
 • 4
EAN: 0191726006138

Hráči a hračičkové se mají na co těšit. EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata přináší scénu z kultovní hry do reálného světa. Roztomilá lama v tom rozhodně není sama. Ukrývá totiž figurku Rust Lorda. Navíc v ní najdete 10 zbraní, 4 zádové doplňky a spoustu stavebních materiálů. Figurka Rust Lorda je zpracovaná do nejmenších detailů. 14 pohyblivých kloubů umožní zaujmout všechny možné postoje, které znáte z hry. Tak hurá do hry! více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata

Specifikace EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata

Kategorie Hračky
Výrobce EPIC GAMES
Nejnižší cena 551 Kč

Llama Drama Loot Piňata přichází za dětmi společně se statečnými bojovníky, připravenými na akční situaci. Jednotlivé prvky umožní stavět arénu jako ve hře. Obsah lamy: exkluzivní figurka 10 cm Rust Lord, 4 zádové doplňky 10 zbraní, 8 stavebních prvků, sběratelská brožura Kupte dětem sběratelské figurky! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Výška figurky: 10 » ... a dál?

Produkt EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata

EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata - parametry

Název produktu: EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata
Výrobce: EPIC GAMES
Minimální cena: 551 Kč
Maximální cena: 1 399 Kč
Ušetríte až: 848 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Figurka pro kluky i holky, doporučený věk od 8 let, výška 10 cm . Oblíbené postavičky z kultovního světa FortniteOriginální set obsahuje roztomilou lamu Drama Loot Pinata, která v sobě ukrývá postavičku Rust Lorda z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale. Tato exkluzivní sada zajisté udělá radost každému příznivci této populární střílečky. V balení naleznete 10 zbraní, 4 zádové doplňky a 8 exkluzivních stavebních materiálů. Vlastnosti setu Fortnite Llama Drama Loot Pinata s akční figurkou Rust Lord Sběratelská edice hraček ze hry Fortnite Battle RoyaleOficiální licencovaný produktPostavička lamy s výškou 35 cmAkční figurka Rust Lorda s výškou 10 cm10 zbraní a 4 zádové doplňky8 kamenných stavebních materiálůKompatibilní s kovovými a kamennými stavebními materiályPrecizní zpracování detailůPro vysvobození Rust Lorda z útrob lamy a získání dalšího vybavení je potřeba roztrhnout Pinatu. Akční figurka Rust Lorda je precizně zpracovaná a disponuje 14 kloubovými body, díky kterým můžete hračk

Fortnite Lama Piñata je k prasknutí nacpaná nejlepší kořistí ze hry Fortnite a posouvá zážitek z rozbalování na nový level s exkluzivní akční figurkou Rust Lorda, spoustou epických a legendárních zbraní, batohy Back Bling a dalšími vychytávkami! Balení obsahuje: - 35 centimetrů vysokou figurku Lamy naplněnou jednou 10 cm akční figurkou Rust Lord, 10 zbraněmi, 4 batohy Back Bling a 8 exkluzivními stavebními materiály! - Figurka Rust Lorda je velmi detailně zpracována a má 14 pohyblivých kloubů. - Odhaluj kořist různými způsoby! Rychle trhnutím otevři svou Lamu Piñata nebo ji zavěs a prudce otevři – objevíš svou figurku Rust Lorda, vybavení a déšť konfet! - 8 kamenných stavebních materiálů vytváří 2 exkluzivní graffiti obrazy! Sbírej a spojuj stavební materiály a vytvářej struktury nebo použij dřevěné stavební materiály jednotlivě jako podstavce pro své 10 cm akční figurky! Kamenný stavební materiál je kompatibilní s dřevěným a kovovým stavebním materiálem. - Obsahuje 23 kusů!

Llama Drama Loot Piňata přichází za dětmi společně se statečnými bojovníky, připravenými na akční situaci. Jednotlivé prvky umožní stavět arénu jako ve hře. Obsah lamy: exkluzivní figurka 10 cm Rust Lord, 4 zádové doplňky 10 zbraní, 8 stavebních prvků, sběratelská brožura

Kupte dětem sběratelské figurky! Vhodné pro děti od 8 let

Materiál: plast

Výška figurky: 10 cm

Rozměr balení: 35,56 x 5,08 x 20,32 cm

Sběratelský set z populární střílečkové videohry. Fortnite je kooperativní survival video hra s prvky stavění. V listopadu 2018 měla hra přes 200 milionů registrovaných hráčů a těší se velké oblibě po celém světě. Figurka je vysoká cca 10 cm a v ruce drží sobě vlastní zbraň ze hry. Kloubové spoje propůjčují figurce věrohodný pohyb. Balení obsahuje figurku Rust Lorda, 10 zbraní a 8 stavebních částí. Vhodné pro děti od 8 let.

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá


Přidat recenzi pro EPIC GAMES Fortnite Llama drama loot pinata

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode

EPIC GAMES Fortnite - set 4 postaviček squad mode

 • 4

Hračky |

Figurky set 4ks, výška 10cm, 19 ohebných bodů, 4 nářadí, 5 zbraní, 4 stavební prvky v balení pro sestavení areny. Figurky z kultovního světa FortniteSada Fortnite Squad Mode obsahuje 4 originální figurky z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale, »

od 1 399 Kč

v 7 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Early game sada pro přežiti A

EPIC GAMES Fortnite Early game sada pro přežiti A

 • 4

Hračky |

Figurka pro kluky i holky, doporučený věk od 8 let, výška 10 cm . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Omega z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička je »

od 499 Kč

v 9 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Raptor

EPIC GAMES Fortnite Raptor

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Raptora z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární »

od 358 Kč

v 8 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Teknique

EPIC GAMES Fortnite Teknique

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Teknique z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární »

od 358 Kč

v 10 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Carbide

EPIC GAMES Fortnite Carbide

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Carbide z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární »

od 358 Kč

v 7 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Bandolier

EPIC GAMES Fortnite Bandolier

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Bandolier z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. »

od 329 Kč

v 10 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Drift

EPIC GAMES Fortnite Drift

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 8 let . Figurka z kultovního světa FortniteOriginální figurka Drift z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární »

od 399 Kč

v 6 obchodech

TM Toys Fortnite Calamity

TM Toys Fortnite Calamity

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Calamity z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Calamity »

od 349 Kč

v 5 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Wild Card S1

TM Toys Fortnite Hero Wild Card S1

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero Wild Card S1 z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička »

od 519 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite zbraň Rainbow Smash

TM Toys Fortnite zbraň Rainbow Smash

 • 4

Hračky |

Dětská zbraň vhodná pro kluky, vhodné od 5 let . Model zbraně z legendární počítačové hry Fortnite potěší každého fanouška. Dětská zbraň Fortnite Rainbow Smash je propracovaná do nejmenších detailů tak, aby co nejvíce odpovídala herní předloze. Zbraň s »

od 489 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite builder set s figurkou Black Knight

TM Toys Fortnite builder set s figurkou Black Knight

 • 4

Hračky |

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 5 let . Originální figurka Černého rytíře z kultovní počítačové hry Fortnite zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička je opatřena 19 pohyblivými klouby, díky kterým ji snadno nastavíte do »

od 649 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Havoc

TM Toys Fortnite Hero Havoc

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero Havoc z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Hero Havoc je opatřena 40 »

od 629 Kč

ve 2 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Valor

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Valor

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 339 Kč

ve 3 obchodech

Funko POP - Fortnite vinyl 431 High Rise Assault Trooper

Funko POP - Fortnite vinyl 431 High Rise Assault Trooper

 • 4

Hračky |

Figurka pro kluky i holky, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby vinylových figurek jejích hrdinů. Hračka Funko POP High Rise Assault Trooper je vysoká 9 centimetrů a »

od 339 Kč

ve 4 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Skull Trooper S2

TM Toys Fortnite Hero Skull Trooper S2

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero Skull Trooper S2 z kultovní počítačové hry Fornite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Hero Skull »

od 539 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Rabbit Raider

TM Toys Fortnite Hero Rabbit Raider

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero Rabbit Raider z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Hero Rabbit »

od 519 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Hero the Visitor S1

TM Toys Fortnite Hero the Visitor S1

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Hero the Visitor S1 z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Hero the Visitor »

od 519 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Early game sada pro přežiti B the Visitor

TM Toys Fortnite Early game sada pro přežiti B the Visitor

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 5 let . Sada pro přežití FORTNITE Early Game zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Najdete v ní originální figurku z kultovní počítačové hry »

od 489 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Havoc

TM Toys Fortnite Havoc

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 5 let . Originální figurka Havoc z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Havoc je opatřena »

od 349 Kč

ve 3 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Zoey

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Zoey

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 349 Kč

ve 3 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Tricera Ops

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Tricera Ops

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 349 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Skull Trooper

TM Toys Fortnite Skull Trooper

 • 4

Hračky |

Figurka - 19 ohebných bodů, výška 10cm, nářadí, stavební prvek v balení. Originální figurka Skull Trooper z kultovní počítačové hry Fornite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Skull Trooper je opatřena 19 »

od 349 Kč

ve 4 obchodech

TM Toys Fortnite Toxic Trooper

TM Toys Fortnite Toxic Trooper

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 5 let . Originální figurka Toxic Trooper z kultovní počítačové hry Fornite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Toxic »

od 349 Kč

ve 4 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Havoc

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Havoc

 • 5

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 340 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Fortnite Dark Bomber

TM Toys Fortnite Dark Bomber

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Dark Bomber z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Dark »

od 278 Kč

ve 3 obchodech

EPIC GAMES Fortnite Loot box sběratelské doplňky

EPIC GAMES Fortnite Loot box sběratelské doplňky

 • 4

Hračky |

Set obsahuje: 4 zbraně, back bling, 2 stavební prvky a další. Sbírejte doplňky z kultovního světa FortniteOriginální sběratelský set Loot box obsahuje doplňky z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale a zajisté udělá radost každému příznivci této »

od 249 Kč

ve 4 obchodech

TM Toys Fortnite zbraň Death Valley

TM Toys Fortnite zbraň Death Valley

 • 4

Hračky |

Dětská zbraň vhodná pro kluky, vhodné od 5 let . Model zbraně z legendární počítačové hry Fortnite potěší každého fanouška. Dětská zbraň Fortnite Death Valley je propracovaná do nejmenších detailů tak, aby co nejvíce odpovídala herní předloze. Zbraň s »

od 699 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite Hero Enforcer

TM Toys Fortnite Hero Enforcer

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 15 cm, znáte z Fortnite, vhodné od 5 let . Originální figurka Hero Enforcer z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky.Postavička Hero »

od 539 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite loot plyšový Durr Burger

TM Toys Fortnite loot plyšový Durr Burger

 • 5

Hračky |

Plyšák pro holky a kluky, znáte z pohádky Fortnite, vhodné od 8 let . Roztomilý plyšový hamburger Durr Burger z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale udělá radost každému příznivci této populární střílečky. Hamburger Durr Burger je vyroben z »

od 369 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite Battle Hound

TM Toys Fortnite Battle Hound

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10cm, doporučený věk od 5 let . Originální figurka Battle Hound z kultovní počítačové hry Fornite Battle Royale zajisté potěší každého příznivce této populární střílečky. Postavička Battle Hound je opatřena »

od 349 Kč

ve 2 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Burnout

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Burnout

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 349 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Fortnite loot plyšový Cuddle Team Leader

TM Toys Fortnite loot plyšový Cuddle Team Leader

 • 5

Hračky |

Plyšák pro holky a kluky, znáte z pohádky Fortnite, vhodné od 8 let . Roztomilá plyšový medvídek Cuddle Team Leader z kultovní počítačové hry Fortnite Battle Royale udělá radost každému příznivci této populární střílečky. Medvídek Cuddle Team Leader je »

od 309 Kč

ve 2 obchodech

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Dark Vanguard (Glow)

Funko Pop Games: Fortnite S2 - Dark Vanguard (Glow)

 • 4

Hračky |

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, znáte z Fortnite, doporučený věk od 6 let . Populární série Fortnite je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby druhé série vinylových figurek jejich hrdinů. Hračka »

od 299 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.