Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen EPEE Pčervenýators sáček

Ostatní hračky

EPEE Pčervenýators sáček

Hodnocení: 1x
  • 4

Vstup do světa pravěkých tvorů a seznam se s živočichy, kteří před několika miliony let obývali Naši planetu. Měj jedinečnou sbírku 24 prehistorických tvorů a 80 hracích karet. Na každé kartě je barevný obrázek dinosaura, jeho charakteristika, informace čím se živil, ve které době, a jak dlouho žil. Malý černý obrys ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace EPEE Pčervenýators sáček

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce EPEE
Nejnižší cena 19 Kč

Nasbírej 24 úžasných dinosaurů. Ke každému dinosaurovi je hrací karta s obrázkem dinosaura a popisem vlastností, věk a váhy. Najdeš na nich také tajný kód, který ti otevře cestu do světa dinosaurů. Cena za 1 sáček Nasbírej 24 úžasných dinosaurů. Ke každému dinosaurovi je hrací karta s obrázkem dinosaura a popisem vlastností, věk a váhy. Najdeš na nich také tajný kód, který ti otevře cestu do světa dinosaurů. Cena za 1 sáček ... a dál?

Produkt EPEE Pčervenýators sáček

EPEE Pčervenýators sáček - parametry

Název produktu: EPEE Pčervenýators sáček
Výrobce: EPEE
Minimální cena: 19 Kč
Maximální cena: 19 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vstup do světa pravěkých tvorů a seznam se s živočichy, kteří před několika miliony let obývali Naši planetu. Měj jedinečnou sbírku 24 prehistorických tvorů a 80 hracích karet. Na každé kartě je barevný obrázek dinosaura, jeho charakteristika, informace čím se živil, ve které době, a jak dlouho žil. Malý černý obrys živočicha a lidské postavy v pravém dolním rohu trefně ukazuje velikost pravěkého tvora vůči dospělému člověku. Posvítíš-li na figurky UV světlem, změní barvu. Nasbírej všech 24 figurek a 80 hracích karet. V každém sáčku najdeš návod ke karetní hře. Balení obsahuje 1x figurka, 4x obyčejná karta, 1x laserová karta a letáček. Vhodné pro děti od 3 let. EP Line Predators sáček

Sáček s predátory může zahájit nebo doplnit sbírku 24 figurek pravěkých tvorů spolu s 80 hracími kartami. Na kartách je popis k dinosaurovi, jak žil a čím se živil. V rožku karty je vyobrazení velikosti dinosaura vůči člověku. Pokud děti na dinosaura zasvítí UV světlem, tak změní barvu. V každém sáčku je návod ke karetní hře.

Obsah balení:

1 x figurka 4 x obyčejná karta 1 x laserová karta letáček

Kupte dětem sáček s dinosaury do jejich sbírky!

Predators sáček

EP Line

1

24

Nasbírej 24 úžasných dinosaurů. Ke každému dinosaurovi je hrací

karta s obrázkem dinosaura a popisem vlastností, věk a váhy. Najdeš na

nich také tajný kód, který ti otevře cestu do světa dinosaurů na www.digitcards.com (v CZ jazyce) nebo na

www.dinopredators.cz. Můžeš si zde

vytvořit svého vlastního dina a hrát spostu her. Čím víc karet máš,

tím získáš víc kódů a větší přístup k hrám a dalším

vychytávkám na...


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.