Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen EPEE Bindeez starter set

Ostatní hračky

EPEE Bindeez starter set

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Bindeez Start obsahuje vše, co potřebujete k výrobě Bindeez obrázků. Použijte přiložené šablony nebo zapojte svou fantazii. Už žádná žehlička! Postříkejte své hotové dílo vodou a korálky se spojí! Bindeez obrázky můžete také přilepit na svůj sešit, penál nebo školní tašku. Vyzkoušejte své první obrázky právě s touto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.84706
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace EPEE Bindeez starter set

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce EPEE
Nejnižší cena 399 Kč

Vyzkoušejte své první obrázky právě s touto sadou pro začátečníky.. S kouzelnými Bindeez korálky vytvoříte spoustu barevných obrázků. Použijte přiložené šablony nebo zapojte svou fantazii. Už žádná žehlička! Postříkejte své hotové dílo vodou a korálky se spojí! Bindeez obrázky můžete také přilepit na svůj sešit, penál nebo školní tašku. Prostě všude tam, kam budete chtít. Vyzkoušej si udělat i 3D obrázky. Je to tak jednoduché! Bindeez Start obsahuje vše, co potřebujete k výrobě Bindeez obrázků. V balení najdete » ... a dál?

Produkt EPEE Bindeez starter set

EPEE Bindeez starter set - parametry

Název produktu: EPEE Bindeez starter set
Výrobce: EPEE
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Bindeez Start obsahuje vše, co potřebujete k výrobě Bindeez obrázků.

Použijte přiložené šablony nebo zapojte svou fantazii. Už žádná

žehlička! Postříkejte své hotové dílo vodou a korálky se spojí! Bindeez

obrázky můžete také přilepit na svůj sešit, penál nebo školní tašku.

Vyzkoušejte své první obrázky právě s touto sadou pro začátečníky.

V balení najdete originální 4barevné Bindeez pero, Bindeez korálky, formy,

šablony a sprej. Balení obsahuje 300 korálků, 4barevné Bindeez pero,

sprej, 2 formy, lopatka, šablony s obrázky a návod. Obsahuje 4barevné Bindeez pero, Bindeez korálky, formy, šablony a sprej. Balení obsahuje 300 korálků, 4barevné Bindeez pero, sprej, 2 formy, lopatka, šablony s obrázky a návod. Výroba barevných obrázků z korálků podle vlastních představ. Už žádné žehlení. Postříkejte své hotové dílo vodou a korálky se spojí. Bindeez Starter set S kouzelnými Bindeez korálky vytvoříte spoustu barevných obrázků. Použijte přiložené šablony nebo zapojte svou fantazii. Už žádná žehlička! Postříkejte své hotové dílo vodou a korálky se spojí! Bindeez obrázky můžete také přilepit na svůj sešit, penál nebo školní tašku. Prostě všude tam, kam budete chtít. Vyzkoušej si udělat i 3D obrázky. Je to tak jednoduché! Bindeez Start obsahuje vše, co potřebujete k výrobě Bindeez obrázků. Vyzkoušejte své první obrázky právě s touto sadou pro začátečníky. V balení najdete originální 4barevné Bindeez pero, Bindeez korálky, formy, šablony a sprej. Balení obsahuje 300 korálků, 4barevné Bindeez pero, sprej, 2 formy, lopatka, šablony s obrázky a návod. Vhodné pro děti od 4 let. z kategorie Společenské hry | Kreativní sady | Malé sady od EPline naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.