Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Enterol 250 mg 30 tobolek

Léky na dutiny ústní a trávení

Enterol 250 mg 30 tobolek

Hodnocení: 1x
  • 3.5

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Složení:Léčivá látka: Saccharomyces boulardii siccatus 250 mg v jednom sáčku s práškem (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk).Pomocné látky: Prášek pro přípravu perorální suspenze : monohydrát laktosy, fruktosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, ovocné aroma.Indikační skupina:Střevní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83199
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Enterol 250 mg 30 tobolek koupíte i tady

Specifikace Enterol 250 mg 30 tobolek

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce BIOCODEX, BEAUVAIS
Nejnižší cena 288 Kč

Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva a podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Enterol 250 mg 30 tobolek

Enterol 250 mg 30 tobolek - parametry

Název produktu: Enterol 250 mg 30 tobolek
Výrobce: BIOCODEX, BEAUVAIS
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Složení:Léčivá látka: Saccharomyces boulardii siccatus 250 mg v jednom sáčku s práškem (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk).Pomocné látky: Prášek pro přípravu perorální suspenze : monohydrát laktosy, fruktosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, ovocné aroma.Indikační skupina:Střevní eubiotikum, antidiarrhoikumCharakteristika:Saccharomyces boulardii vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol působí také prostřednictvím podpůrného (výživného) účinku na střevní sliznici.Indikace:Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, k léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva (kolitidy) provázeného průjmy, který může být spojen s léčbou antibiotiky, k prevenci kojeneckých průjmů, k podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva. Současně s vankomycinem a metronidazolem se užívá i k léčbě onemocnění vyvolaného Clostridium difficile. O použití přípravku Enterol v této indikaci se však musíte poradit s lékařem.Přípravek Enterol ve formě tobolek mohou užívat dospělí, mladiství i děti. Dětem do 3 let je třeba podávat pouze obsah tobolek.Enterol ve formě prášku pro přípravu suspenze se doporučuje podávat dospělým a dětem od 3 let. Dětem do 4 let je možno přípravek podávat pouze po poradě s lékařem.Kontraindikace:Přípravek se nesmí používat u pacientů s přecitlivělostí na některou jeho složku a u pacientů se zavedenou cévku do krevního oběhu.Vzhledem k nedostatku informací se užívání přípravku ENTEROL nedoporučuje během těhotenství a kojení. Jestliže během dlouhodobé léčby přípravkem Enterol otěhotníte, poraďte se se svým lékařem, zda můžete v léčbě pokračovat.Nežádoucí účinky:Přípravek je obvykle dobře snášen. Mohou se vyskytnout žaludeční a střevní obtíže (bolesti žaludku, plynatost, zácpa), nebo kožní alergické reakce (svědění, zarudnutí, kopřivka), které však nevyžadují přerušení léčby. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání (podávání dětem) poraďte s lékařem.Interakce:Účinky přípravku Enterol a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Není vhodné užívat přípravek Enterol současně se systémovými antimykotiky (přípravky k léčbě plísňových infekcí užívané ústy nebo injekčně).Váš lékař by měl být informován o všech lécích, které užíváte, nebo které začnete užívat, a to na lékařský předpis i bez něj. Než začnete současně s užíváním přípravku Enterol užívat nějaký volně prodejný lék, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem.Používání alkoholických nápojů se během léčby přípravkem Enterol nedoporučuje.Dávkování a způsob použití:Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají dospělí a děti od 4 let 1 nebo 2 sáčky jednou nebo 2krát denně (ráno a večer). Děti do 4 let užívají jeden nebo 2 sáčky denně. Přípravek ve formě prášku pro suspenzi je lépe podávat dětem od 3 let věku.Obsah sáčku smíchejte s vodou, jinou tekutinou nebo potravou.Přípravek obsahuje živé bakterie, nemíchejte jej proto s velmi studeným nebo teplým nápojem či potravou


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.