Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Enigma Chémia - Ivan Hnát

Knihy

Enigma Chémia - Ivan Hnát

Hodnocení: 1x
  • 4

Táto knižka je určená maturantom a záujemcom o štúdium chémie na vysokých školách, či už v podobe teoretickej alebo aplikovanej. Vychádza už zo súčasných názvoslovných zvyklostí a zahŕňa aj najnovšie zmeny v názvosloví anorganických a organických zlúčenín. Je tretím, prepracovaným a doplnením vydaním. Obsah 1. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85627

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Enigma Chémia - Ivan Hnát

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 193 Kč

Táto knižka je určená maturantom a záujemcom o štúdium chémie na vysokých školách, či už v podobe teoretickej alebo aplikovanej. Vychádza už zo súčasných názvoslovných zvyklostí a zahŕňa aj najnovšie zmeny v názvosloví anorganických a organických zlúčenín. Je tretím, prepracovaným a doplnením vydaním. Obsah 1. Základné pojmy. Látky 2. Chemické zákony. PSP 3. Stavba hmoty. Modely atómov 4. Chemická väzba 5. Roztoky 6. Elektrolyty 7. Chemické reakcie 8. Oxidácia a redukcia 9. Kovy a nekovy. Rad Napätia Kovov 10. » ... a dál?

Produkt Enigma Chémia - Ivan Hnát

Enigma Chémia - Ivan Hnát - parametry

Název produktu: Enigma Chémia - Ivan Hnát
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 193 Kč
Maximální cena: 193 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Táto knižka je určená maturantom a záujemcom o štúdium chémie na vysokých školách, či už v podobe teoretickej alebo aplikovanej. Vychádza už zo súčasných názvoslovných zvyklostí a zahŕňa aj najnovšie zmeny v názvosloví anorganických a organických zlúčenín. Je tretím, prepracovaným a doplnením vydaním. Obsah 1. Základné pojmy. Látky 2. Chemické zákony. PSP 3. Stavba hmoty. Modely atómov 4. Chemická väzba 5. Roztoky 6. Elektrolyty 7. Chemické reakcie 8. Oxidácia a redukcia 9. Kovy a nekovy. Rad Napätia Kovov 10. Základy názvoslovia I Systematická časť – Úvod 11. Vodík, voda 12. Kyslík, peroxid vodíka 13. Vzácne plyny 14. Prvky s1. Alkalické kovy 15. Prvky s2. Kovy alkalických zemín 16. Prvky p1. Bór, hliník 17. Prvky p2, IV.A podskupina 18. Prvky p3, V.A podskupina 19. Prvky p4, VI.A podskupina 20. Prvky p5, VII.A podskupina 21. d-prvky, I.b podskupina 22. Kovy II.B podskupiny 23. Chróm 24. Mangán 25. Kovy VIII. skupiny 26. Úvod do organickej chémie 27. Základy názvoslovia II 28. Alkány,

cykloalkány 29. Nenasýtené uhľovodíky 30. Deriváty alifatických uhľovodíkov 31. Aromatické uhľovodíky a ich deriváty 32. Aldehydy a ketóny 33. Karboxylové kyseliny a ich deriváty 34. Funkčné deriváty karboxylových kyselín 35. Substitučné deriváty karboxylových kyselín 36. Lipidy 37. Sacharidy 38. Bielkoviny 39. Heterocyklické zlúčeniny. Nukleové kyseliny 40. Biokatalyzátory 41. Makromolekulové látky 42. Niektoré typy výpočtov v chémii Chémia - Ivan Hnát od authora Ivan Hnát a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.