Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Endiaron 250 mg 20 tablet

Léky

Endiaron 250 mg 20 tablet

Hodnocení: 17x
  • 3.17647

Používá se u dospělých a dětí o vyšší tělesné hmotnosti než 40 kg při průjmech s pravděpodobným infekčním původem, při střevních dysmikrobiích, průjmech vzniklých po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky se širokým spektrem účinku. - Příbalová informace – informace pro uživatele ENDIARON potahované tablety cloroxinum ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Endiaron 250 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Endiaron 250 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 114 Kč

Endiaron se používá u dospělých a dětí o vyšší váze než 40kg při průjmech s pravděpodobným infekčním původem, často provázených zvýšením tělesné teploty, při střevních dysmikrobiích (změny biologické rovnováhy střevní flóry), průjmech vzniklých po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky se širokým spektrem účinku. ... a dál?

Produkt Endiaron 250 mg 20 tablet

Endiaron 250 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: Endiaron 250 mg 20 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 153 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.18 bodů z 5
Počet hodnocení: 17 x
Hodnocení:
  • 3.17647
Podrobný popis:

Používá se u dospělých a dětí o vyšší tělesné hmotnosti než 40 kg při průjmech s pravděpodobným infekčním původem, při střevních dysmikrobiích, průjmech vzniklých po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky se širokým spektrem účinku. - Příbalová informace – informace pro uživatele ENDIARON potahované tablety cloroxinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento lék je dostupný i bez lékařského předpisu. Přesto jej prosím používejte dle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. - Pokud se vaše potíže zhorší nebo nezlepší do 2-3 dnů, poraďte se o dalším postupu s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek ENDIARON a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek ENDIARON užívat 3. Jak se přípravek ENDIARON užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek ENDIARON uchovávat 6. Další informace 1. Co je přípravek ENDIARON a k čemu se používá Endiaron je střevní dezinficiens, které se používá u některých infekčních průjmů. Je účinný nejen proti bakteriím, nýbrž i proti některým prvokům, kvasinkám a plísním. Neovlivňuje mikroorganizmy žijící normálně ve střevě. Endiaron se používá u dospělých a dětí o vyšší tělesné hmotnosti než 40 kg při průjmech s pravděpodobným infekčním původem, často provázených zvýšením tělesné teploty, při střevních dysmikrobiích (změny biologické rovnováhy střevní flóry), průjmech vzniklých po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky se širokým spektrem účinku. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek ENDIARON užívat Neužívejte přípravek ENDIARON jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) cloroxin nebo na kteroukoli další složku přípravku ENDIARON. při těžších chorobách jater a ledvin. v těhotenství ani při kojení. Endiaron není určen pro děti o nižší tělesné hmotnosti než 40 kg. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku ENDIARON je zapotřebí pokud trpíte jaterním a ledvinovým onemocněním lehčího rázu používejte přípravek Endiaron pouze na doporučení lékaře Během léčby Endiaronem je nutno dodržovat dietní opatření. První den nejíst, druhý a třetí den možno sníst suché pečivo, případně mrkvovou nebo šlemovou polévku. Je nutno hodně pít -slazený čaj, minerálky, iontové nápoje. Není vhodné pít alkoholické nápoje. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Vzájemné ovlivnění Endiaronu a jiných léků není sice známo, ale přesto, jestliže užíváte jiné léky, a to na lékařský předpis anebo


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.