Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen enClave ELE VIVA EL VOCABULARIO INTERMEDIO B1-B2 - ROSES BELLVER, V., SA...

Učebnice/Odborná literatura

enClave ELE VIVA EL VOCABULARIO INTERMEDIO B1-B2 - ROSES BELLVER, V., SA...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: VIVA EL VOCABULARIO INTERMEDIO B1-B2 - ROSES BELLVER, V.;SAN ANDRES MONJAS, M.. Viva el vocabulario! se compone de 24 unidades y un Índice de palabras. Cada unidad se desarrolla en una doble página: en la página de la izquierda se presenta el vocabulario contextualizado a través de ilustraciones, frases y ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace enClave ELE VIVA EL VOCABULARIO INTERMEDIO B1-B2 - ROSES BELLVER, V., SA...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 454 Kč

Viva el vocabulario! se compone de 24 unidades y un Índice de palabras. Cada unidad se desarrolla en una doble página: en la página de la izquierda se presenta el vocabulario contextualizado a través de ilustraciones, frases y pequeos diálogos que ayudan a su comprensión. En la página de la derecha se incluyen abundantes actividades para trabajar ese vocabulario. Contiene el vocabulario necesario para las situaciones comunicativas más frecuentes de la vida cotidiana. ... a dál?

Produkt enClave ELE VIVA EL VOCABULARIO INTERMEDIO B1-B2 - ROSES BELLVER, V., SA...

enClave ELE VIVA EL VOCABULARIO INTERMEDIO B1-B2 - ROSES BELLVER, V., SA... - parametry

Název produktu: enClave ELE VIVA EL VOCABULARIO INTERMEDIO B1-B2 - ROSES BELLVER, V., SA...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 454 Kč
Maximální cena: 454 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: VIVA EL VOCABULARIO INTERMEDIO B1-B2 - ROSES BELLVER, V.;SAN ANDRES MONJAS, M.. Viva el vocabulario! se compone de 24 unidades y un Índice de palabras. Cada unidad se desarrolla en una doble página: en la página de la izquierda se presenta el vocabulario contextualizado a través de ilustraciones, frases y pequenos diálogos que ayudan a su comprensión. En la página de la derecha se incluyen abundantes actividades para trabajar ese vocabulario. Contiene el vocabulario necesario para las situaciones comunicativas más frecuentes de la vida cotidiana. Publikace: VIVA EL VOCABULARIO INTERMEDIO B1-B2 - ROSES BELLVER, V.;SAN ANDRES MONJAS, M.. Kniha obsahuje slovní zásobu potřebnou pro většinu běžných komunikačních situacích každodenního života. Kniha je určena pro pokročilé studenty a skládá se ze dvou částí: na levé straně je slovní zásoba v praxi ( dialogy s obrázky) a na pravé straně jsou cvičení a aktivity k jejímu procvičení. - kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.