Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen EMOXEN gel 100 g

Léky

EMOXEN gel 100 g

Hodnocení: 1x
  • 4

1. CO JE PŘÍPRAVEK EMOXEN GEL A K ČEMU SE POUŽÍVÁPřípravek Emoxen Gel obsahuje léčivou látku naproxen, který působí protizánětlivě. Je vhodný k léčbě bolestivých revmatických i nerevmatických onemocnění pohybového ústrojí.Přípravek Emoxen Gel se používá se k léčbě poúrazových stavů, jako jsou pohmožděniny, podvrtnutí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83995
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace EMOXEN gel 100 g

Kategorie Léky
Výrobce Walmark
Nejnižší cena 121 Kč

Emoxen gel 100g od ICN Polfa na GigaLékárna.cz za 121 Kč . ... a dál?

Produkt EMOXEN gel 100 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


EMOXEN gel 100 g - parametry

Název produktu: EMOXEN gel 100 g
Výrobce: Walmark
Minimální cena: 121 Kč
Maximální cena: 121 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

1. CO JE PŘÍPRAVEK EMOXEN GEL A K ČEMU SE POUŽÍVÁPřípravek Emoxen Gel obsahuje léčivou látku naproxen, který působí protizánětlivě. Je vhodný k léčbě bolestivých revmatických i nerevmatických onemocnění pohybového ústrojí.Přípravek Emoxen Gel se používá se k léčbě poúrazových stavů, jako jsou pohmožděniny, podvrtnutí kloubu a poranění měkkých částí kloubů včetně poúrazového zánětu kloubního pouzdra, zánětu šlach a svalových úponů. K léčbě bolestivých stavů při degenerativních (způsobených opotřebením) kloubních onemocněních a zánětlivých revmatických onemocněních lze Emoxen Gel použít pouze nadoporučení lékaře. Používá se i v rehabilitační léčbě.Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 12 let.2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK EMOXEN GEL POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Emoxen gel- jestliže jste alergický/á na léčivou látku naproxen, jiné nesteroidní protizánětlivé přípravky, salicyláty nebo na kteroukoli další složku přípravku Emoxen Gel;- jestliže jste někdy měl/a po užití kyseliny salicylové nebo jiných protizánětlivých přípravků alergickou reakci, projevující se jako kožní vyrážka nebo obtíže s dýcháním;- jestliže máte poraněnou kůži, rány nebo kožní infekci na místě, které potřebujete ošetřit;2/3- jestliže jste v třetí třetině těhotenství.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Emoxen Gel je zapotřebí- jestliže máte onemocnění jater, ledvin, srdce nebo vředové onemocnění žaludku či dvanáctníku, poraďte se před používáním přípravku Emoxen Gel s lékařem;- během používání tohoto přípravku se může objevit přecitlivělost na světlo. Nesmíte proto během léčby a ještě 2 týdny po jejím ukončení vystavovat léčená místa přímému slunečnímu záření ani ultrafialovému záření v soláriích.Přípravek by neměly používat děti do 12 let.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyProsím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval/av nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Bez porady s lékařem nenanášejte jiné přípravky na stejná místa jako Emoxen Gel.Těhotenství a kojeníPoraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Ženy ve třetí třetině těhotenství nesmí tento léčivý přípravek užívat. Ženy v první a druhé třetině těhotenství mohou přípravek používat pouze v závažných případech. Neměly by jej však aplikovat dlouhodobě nebo na rozsáhlou oblast kůže.Ženy, které kojí, by přípravek Emoxen Gel neměly používat.Řízení dopravních prostředků a obsluha strojůTento léčivý přípravek neovlivňuje Vaši schopnost řídit a obsluhovat stroje.3. JAK SE PŘÍPRAVEK EMOXEN GEL POUŽÍVÁVždy používejte přípravek Emoxen Gel přesně podle pokynů uvedených v této příbalové informaci. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.Emoxen Gel je určen pouze ke kožnímu podání. Při poúrazových stavech spojených s bolestí kloubů a svalů (pohmožděniny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů včetně následných zánětlivých reakcí


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.