Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Emily Giffin: Něco modrého

Próza - beletrie

Emily Giffin: Něco modrého

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Něco modrého - Emily Giffinová. Jestliže Něco vypůjčeného…, autorčin první román, vyprávěla Rachel, ta zodpovědnější a morálnější z dvojice kamarádek, přestože přebrala té druhé snoubence, pokračování knihy vypráví Darcy, ta, jíž šlo všechno vždycky hladce a s ničím si nedělala vrásky, natož aby měla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.98693
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Něco modrého
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Emily Giffin: Něco modrého koupíte i tady

Specifikace Emily Giffin: Něco modrého

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 212 Kč

Jestliže Něco vypůjčeného..., autorčin první román, vyprávěla Rachel, ta zodpovědnější a morálnější z dvojice kamarádek, přestože přebrala té druhé snoubence, pokračování knihy vypráví Darcy, ta, jíž šlo všechno vždycky hladce a s ničím si nedělalal vrásky, natož aby měla morální diléma. Podle rčení, že "boží mlýny melou pomalu, ale jistě" uvízla v těhotenství s mužem, který je ještě lehkomyslnější než ona a rozhodně si ji nehodlá vzít. Jako předtím její kamarádka i ona v době krize zvedne plachty a » ... a dál?

Produkt Emily Giffin: Něco modrého

Emily Giffin: Něco modrého - parametry

Název produktu: Emily Giffin: Něco modrého
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Něco modrého - Emily Giffinová. Jestliže Něco vypůjčeného…, autorčin první román, vyprávěla Rachel, ta zodpovědnější a morálnější z dvojice kamarádek, přestože přebrala té druhé snoubence, pokračování knihy vypráví Darcy, ta, jíž šlo všechno vždycky hladce a s ničím si nedělala vrásky, natož aby měla morální dilema. Podle rčení, že "boží mlýny melou pomalu, ale jistě" uvízla v těhotenství s mužem, který je ještě lehkomyslnější než ona a rozhodně si ji nehodlá vzít.Jako předtím její kamarádka i ona v době krize zvedne plachty a odlétá na čas z New Yorku do Londýna. Očekává, že tam se pro ni vše uspokojivě vyřeší. Je to ovšem dlouhá cesta, na které se musí změnit. Publikace: Něco modrého - Emily Giffinová. Emily GiffinováARGO 2010Kniha, čeština, 324 stran Autor knihy Emily Giffinová, Vydavatelstvo ARGO


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.