Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Emil Souleimanov, Josef Kraus: Ázerbájdžánci Íránu

Knihy naučná literatura

Emil Souleimanov, Josef Kraus: Ázerbájdžánci Íránu

Hodnocení: 1x
  • 4

Ázerbájdžánci Íránu - Identita, společnost a regionální bezpečnost - Kraus Josef, A. Souleimanov Emil. Monografie se zabývá otázkou ázerbájdžánské komunity v Íránu, největší etnojazykové menšiny v hranicích této Islámské republiky, jejíž evoluci zkoumá v kontextu bezpečnostní architektury kaspicko-středovýchodního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.39121

Jaké má kniha
Ázerbájdžánci Íránu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Emil Souleimanov, Josef Kraus: Ázerbájdžánci Íránu koupíte i tady

Specifikace Emil Souleimanov, Josef Kraus: Ázerbájdžánci Íránu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 130 Kč

Monografie se zabývá otázkou ázerbájdžánské komunity v Íránu, největší etnojazykové menšiny v hranicích této Islámské republiky, jejíž evoluci zkoumá v kontextu bezpečnostní architektury kaspicko-středovýchodního areálu. ... a dál?

Produkt Emil Souleimanov, Josef Kraus: Ázerbájdžánci Íránu

Emil Souleimanov, Josef Kraus: Ázerbájdžánci Íránu - parametry

Název produktu: Emil Souleimanov, Josef Kraus: Ázerbájdžánci Íránu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ázerbájdžánci Íránu - Identita, společnost a regionální bezpečnost - Kraus Josef, A. Souleimanov Emil. Monografie se zabývá otázkou ázerbájdžánské komunity v Íránu, největší etnojazykové menšiny v hranicích této Islámské republiky, jejíž evoluci zkoumá v kontextu bezpečnostní architektury kaspicko-středovýchodního areálu. Pro bližší pochopení této ve světové odborné literatuře téměř neprozkoumané problematiky text obsahuje představení etnické a náboženské identity íránských Ázerbájdžánců, turkofonní komunity, jejíž většina se hlásí k ší'itské odnoži islámu. Zaměřuje se rovněž na historický vývoj této komunity v Íránu se zvláštním zaměřením na poslední dvě desetiletí, a analyzuje aktuální situaci v regionu s akcentem na emancipační hnutí etnických Ázerbájdžánců v Íránu. Z mezinárodního hlediska je v textu rozebrána pozice klíčových lokálních i mimoregionálních mocností, které jsou pro bezpečnost Islámské republiky Írán důležité, a jejich vztah k íránským Ázerbájdžáncům a Íránu samotnému se zvláštním zaměřením na bezpečnostní problematiku. Ázerbájdžánci Íránu - Identita, společnost a regionální bezpečnost - Kraus Josef, A. Souleimanov Emil od nakladatelství Auditorium v kategorii | | | Asie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.