Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Emil Hierhold: Rétorika a prezentace

Učebnice/Odborná literatura

Emil Hierhold: Rétorika a prezentace cena od 0 Kč

Emil Hierhold: Rétorika a prezentace

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sedmé, aktualizované vydání velmi úspěšné publikace o prezentaci a slovním projevu je určeno manažerům a vedoucím projektů, specialistům, prodejcům, lektorům, konzultantům a všem, kteří prezentují sami sebe, firmu, produkt či myšlenky, kteří přednášejí, lektorují či jinak veřejně vystupují. Kniha je výjimečná tím, že ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Emil Hierhold: Rétorika a prezentace - parametry

Název produktu: Emil Hierhold: Rétorika a prezentace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sedmé, aktualizované vydání velmi úspěšné publikace o prezentaci a slovním projevu je určeno manažerům a vedoucím projektů, specialistům, prodejcům, lektorům, konzultantům a všem, kteří prezentují sami sebe, firmu, produkt či myšlenky, kteří přednášejí, lektorují či jinak veřejně vystupují. Kniha je výjimečná tím, že nabízí velké množství konkrétních ukázek, jak pracovat se slovy, písmem a obrazem. Poskytuje mnoho praktických rad, návodů a tipů, jak účinně vystavět strukturu a argumenty projevu, jak ovlivnit a přesvědčit posluchače řečí svého těla, jak zajímavě a názorně přiblížit náročná témata, jak používat technické prostředky při prezentaci, jak zvládnout nepříjemné otázky a nepříznivé reakce od publika a mnoho dalšího. Z obsahu Předmluva 13Úvod: Proč se snažit? 15Záplava informací a časová tíseň 15Investice do prezentace se vyplatí 15Prezentace: recept na úspěch v nových podmínkách 17Prezentace je víc než rétorika 17Přednáška jako komplexní umělecké dílo plné fantazie 18Co znamená aktuální technologie? 181 Od MÉHO nápadu k TVÉMU přesvědčení - jak připravit poutavou prezentaci 19Sedm kroků, jak přesvědčit 19Proč může trocha disciplíny ušetřit hodně času a peněz 192 Není prezentace jako prezentace - jak postupovat při jednotlivých typech 23Deset typů prezentací 23Sprint nebo maratón? 24"Cifršpióni" a "vědátoři" 26Co to znamená "emocionálně přesvědčit"? 263 Obsah nebo obal? Věcná správnost informace nestačí! 27Stačí nápad, aneb kde se bere mléko v hrníčku? 27Prezentátor jako šéfkuchař 27Jaký význam má obal? 29Čeho je moc, toho je příliš 30Pozor na vyumělkovaný obal! 324 Tabule, fólie, datový projektor... Jaké médium je vhodné pro daný účel?A kolik jich můžeme použít najednou? 33Jaké médium? Volba, kterou často vůbec nemáme 33Výhody a nevýhody důležitých pomůcek pro prezentaci 34Pronájem nebo koupě? 40Projekce - záludnosti prázdné plochy 40Změna média: kdy a proč? 41Mám použít "silné" nebo "slabé" médium? 43KROK 1Strategická koncepce (1) - orientace na?cílovou skupinu a stanovení cíle 455 Co koho zajímá? Analýza publika a přizpůsobení informací cílové skupině 47Když nebudete ani analyzovat, ani přizpůsobovat... 47Co zajímá posluchače? 49HLEDÁČEK - homogenní skupina nebo rozhodující cílová osoba pod lupou 50Terčová analýza pro malé skupiny a různé zájmy 53Specifický případ: Nehomogenní skupina 55Blesková analýza cílové skupiny 566 Stanovte cíl! 59Je formulace cíle zbytečnou námahou? 59Jak formulovat cíle zaměřené na výsledek 59Oficiální cíle nestačí! 61Zůstaňte nohama na zemi 65KROK 2Strategická koncepce (2) - Přesvědčivě strukturujte informace a argumenty 677 Méně je více - pětiminutová prezentace 69Nikdo nemá čas! 69Detaily později - ale s vyměněnými rolemi! 71Kritická půlstránka - co se můžeme naučit od?poradenské firmy McKinsey & Co. 718 Struktura prezentace (1) - Informace a ARGUmenty vhodně STRUKTurovat 75Přesvědčit nebo informovat? 75Systém ARGUstrukt, technika pro přesvědčivé prezentace 77Logická kontrola: neodporuje si vaše argumentace?


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.