Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie

Učebnice/Odborná literatura

Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha se zabývá principy kombinované výroby tepelné a elektrické energie a jejího vyhodnocování. Na základě rozboru parametrů kogeneračních jednotek a průběhu zatížení jsou stanoveny možnosti použití jednotlivých typů. Je provedeno hodnocení nasazení kombinované výroby oproti jiným možnostem zajištění požadovaného ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78658

Jaké má kniha
Kombinovaná výroba elek..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 279 Kč

Kniha se zabývá principy kombinované výroby tepelné a elektrické energie a jejího vyhodnocování. Na základě rozboru parametrů kogeneračních jednotek a průběhu zatížení jsou stanoveny možnosti použití ... a dál?

Produkt Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie

Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie - parametry

Název produktu: Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 279 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha se zabývá principy kombinované výroby tepelné a elektrické energie a jejího vyhodnocování. Na základě rozboru parametrů kogeneračních jednotek a průběhu zatížení jsou stanoveny možnosti použití jednotlivých typů. Je provedeno hodnocení nasazení kombinované výroby oproti jiným možnostem zajištění požadovaného zatížení prostřednictví oddělené výroby nebo nákupem na energetickém trhu. Optimalizace provozu kogeneračních jednotek je posuzována s ohledem na přizpůsobení zátěže a volbě provozních režimů. Kniha vznikla na základě dlouholetého autorova působení jakožto vysokoškolského učitele. Je určena širokému okruhu elektrotechniků, zejména projektantům a výpočtářům v oblasti silnoproudé elektrotechniky a energetiky a ovšem též studentům těchto oborů elektrotechnického inženýrství. Historie vydání 1. vydání - leden 2006 - ISBN 80-7300-118-7 Stručný obsah Kombinovaná výroba energií Kogenerační technologie Hodnocení KVET Paliva pro KVET Primární jednotky kogeneračních soustrojí Ekonomie instalace a provozu KJ Zatěžování kogeneračních jednotek Optimalizace instalace a provozu KJ Témata Kombinovaná výroba energií, Princip transformace a využívání energetických zdrojů, Definice kombinované výroby energií, Výhody kombinované výroby energií, Kogenerační systémy, Kogenerační technologie, Zařízení kogenerační jednotky, Nepřímý způsob transformace energetických zdrojů v KJ , Přímý způsob transformace energetických zdrojů v KJ, Rozdělení kogeneračních technologií, Konstrukční provedení a propojování KJ, Hodnocení KVET, Parametry KJ, Energetické parametry, Účinnost transformace primárního paliva, Rozměrové parametry, Environmentální parametry, Ekonomické parametry, Provozní parametry (charakteristiky), Vyhodnocení vhodnosti nasazení a provozu KJ, Paliva pro KVET, Rozdělení paliv, Parametry paliv, Chemické charakteristiky, Energetické charakteristiky, Fyzikální vlastnosti, Ekonomické parametry, Environmentální parametry, Potřebné množství vzduchu pro oxidaci paliva a množství vzniklých spalin, Palivo a tepelný oběh, Primární jednotky kogeneračních soustrojí, Účinnost primárních jednotek, Účinnost přeměny energie v nepřímých primárních jednotkách, Účinnost přeměny energie v přímých primárních jednotkách, Primární jednotky s přímou transformací, Parametry palivových článků, Provozní charakteristiky palivových článků, PJ s vnějším spalováním, Parní turbíny, Parametry parních turbín, Provozní charakteristiky parních turbín, Organický Rankinův cyklus, Parametry modulů s ORC, Provozní charakteristiky modulů s ORC, Plynové turbíny, Parametry plynových turbín, Provozní charakteristiky plynových turbín, Mikroturbíny, Parametry mikroturbín, Provozní charakteristiky mikroturbín, Stirlingův motor, Parametry Stirlingova motoru, Provozní charakteristiky Stirlingova motoru, PJ s vnitřním spalováním, Spalovací motory, Parametry spalovacích motorů, Provozní charakteristiky spalovacích motorů, Porovnání primárních jednotek, Volba primární jednotky, Ekonomie instalace a provozu


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.