Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Emanuel Svoboda: Pokusy z fyziky na střední škole 4

Učebnice/Odborná literatura

Emanuel Svoboda: Pokusy z fyziky na střední škole 4

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pokusy z fyziky na střední škole 4 - Emanuel Svoboda. Optika, kvantová fyzika, atomová a jaderná fyzika Čtvrtý díl čtyřdílné publikace má dvě části. První část obsahuje celkem 75 pokusů z optiky a 20 pokusů k tématu fyzika mikrosvěta různé obsahové, metodické i technické úrovně. Vedle složitějších pokusů s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Emanuel Svoboda: Pokusy z fyziky na střední škole 4 koupíte i tady

Specifikace Emanuel Svoboda: Pokusy z fyziky na střední škole 4

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Čtvrtý díl čtyřdílné publikace má dvě části. První část obsahuje celkem 75 pokusů z optiky a 20 pokusů k tématu fyzika mikrosvěta různé obsahové, metodické i technické úrovně. Vedle složitějších pokus ... a dál?

Produkt Emanuel Svoboda: Pokusy z fyziky na střední škole 4

Emanuel Svoboda: Pokusy z fyziky na střední škole 4 - parametry

Název produktu: Emanuel Svoboda: Pokusy z fyziky na střední škole 4
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 184 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pokusy z fyziky na střední škole 4 - Emanuel Svoboda. Optika, kvantová fyzika, atomová a jaderná fyzika Čtvrtý díl čtyřdílné publikace má dvě části. První část obsahuje celkem 75 pokusů z optiky a 20 pokusů k tématu fyzika mikrosvěta různé obsahové, metodické i technické úrovně. Vedle složitějších pokusů s různými soupravami jsou také uvedeny pokusy s velmi jednoduchými pomůckami. U každého pokusu je uveden seznam potřebných pomůcek. Následuje popis přípravy pokusu, na který navazuje návod k jeho provedení. V řadě případů jsou tyto části doplněny obrázkem pro názornější představu jednotlivých částí i celé sestavy experimentu. Potom je uvedeno buď stručné vysvětlení demonstrovaného fyzikálního jevu či děje, nebo je vysloven závěr vyplývající z provedeného pokusu. Na závěr některých pokusů jsou uvedeny metodické nebo technické poznámky včetně námětů dalších možných modifikací popisovaného experimentu. Druhá část publikace je věnována popisu a funkci některých školních přístrojů a pomůcek. Popisované přístroje a pomůcky byly rozděleny do 25 okruhů a pro rychlou orientaci při hledání popisu uspořádány abecedně. Publikace: Pokusy z fyziky na střední škole 4 - Emanuel Svoboda. E. SvobodaOptika, kvantová fyzika, atomová a jaderná fyzikaPROMETHEUSKniha, čeština, 268 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.