Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Else Müller: Příběhy z měsíční houpačky

Učebnice/Odborná literatura

Else Müller: Příběhy z měsíční houpačky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Podrobný popis knihy Příběhy z měsíční houpačky: Autogenní trénink pro děti od 4 let Asi nejoblíbenější knihu Else Müllerové používají především rodiče jako četbu pro děti před spaním. Poetické příběhy s barevnými ilustracemi jsou psány podle metody autogenního tréninku prof. J. H. Schultze, která akcentuje fantazii, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Příběhy z měsíční houpa..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Else Müller: Příběhy z měsíční houpačky koupíte i tady

Specifikace Else Müller: Příběhy z měsíční houpačky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 188 Kč

si nejoblíbenější knihu Else Müllerové používají především rodiče jako četbu pro děti před spaním. Poetické příběhy s barevnými ilustracemi jsou psány podle metody autogenního tréninku prof. J. H. S ... a dál?

Produkt Else Müller: Příběhy z měsíční houpačky

Else Müller: Příběhy z měsíční houpačky - parametry

Název produktu: Else Müller: Příběhy z měsíční houpačky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 294 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Podrobný popis knihy Příběhy z měsíční houpačky: Autogenní trénink pro děti od 4 let Asi nejoblíbenější knihu Else Müllerové používají především rodiče jako četbu pro děti před spaním. Poetické příběhy s barevnými ilustracemi jsou psány podle metody autogenního tréninku prof. J. H. Schultze, která akcentuje fantazii, uvolnění a meditaci jako vyrovnání vůči našemu často jednostranně racionálně zaměřenému životu. Tento trénink působí pozitivně na psychosomatické poruchy, na stres, odlehčuje vegetativní nerovový systém, pomáhá regeneraci organismu a podporuje jeho imunitu. Kniha je užitečná především pro rodiče dětí od čtyř let. Může však pomoci i učitelkám v mateřských školách, vychovatelkám ve školních družinách a psychologům pracujícím s dětmi. Else Müller žije ve Frankfurtu nad Mohanem. Pracuje jako terapeutka, organizuje kurzy autogenního tréninku. Je autorkou několika úspěšných knih. Martina Špinková je ilustrátorka dětských knížek, básnířka, ředitelka hospicového občanského sdružení Cesta domů. Asi najobľúbenejšie knihu Else Müllerová používajú predovšetkým rodičia ako čítanie pre deti pred spaním. Poetické príbehy s farebnými ilustráciami sú písané podľa metódy autogénneho tréningu prof. HPM Schultze, ktorá akcentuje fantáziu, uvoľnenie a meditáciu ako vyrovnanie voči nášmu často jednostranne racionálne zameranému životu. Tento tréning pôsobí pozitívne na psychosomatické poruchy, na stres, odľahčuje vegetatívny nerovové systém, pomáha regenerácii organizmu a podporuje jeho imunitu.Kniha je užitočná predovšetkým pre rodičov detí od štyroch rokov. Môže však pomôcť aj učiteľkám v materských školách, vychovatelkám v školských družinách a psychológom pracujúcim s deťmi. (autogenní trénink pro děti od 4 let) Else MüllerováPORTÁL 2010Kniha, čeština, 112 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.